Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: Edit: Właściwie #!$%@? Fagaty i zwyrola jest na tym samie poziomie
Jedna szukała ludzi dla pieniędzy, a drugi topił ludzi którzy pieniędzy mieli więcej od niego
  • Odpowiedz
@majkelmalone: Wiadomo czy kiedykolwiek Wardęga został poproszony o informacje dot. pieniędzy jakie dostaje za ppv i ile wydaje na psiakobusa? Czy w ogóle MOŻE się taką informacją w podzielić? Przecież w umowie pomiędzy Wardęgą a federacją może być zapis, który mógłby zakazywać jawności stawki jaką otrzymuje za każdy wykupiony ppv ze swojego reflinka.
  • Odpowiedz
@karlikowa: Został poproszony i to nie jeden raz. Ja zrobiłem ten film, aby pokazać że Wardęga nie jest taki święty na jakiego się kreuje. Starałem się być jak najbardziej obiektywny. Drama z Dannym jest niemożliwa do obrony, na podstawie tych danych i czasu, który minął i to, że Dannemu wciąż przybywa wyświetleń z azjatyckich krajów przez te kilka lat jasno pokazuje jaka jest prawda.

Moje sugestie co do Pisakobusa, czy utraty
  • Odpowiedz
@qski: Co wtedy odpowiadał Wardęga odnośnie pieniędzy? Pytałeś go prywatnie czy na live'ach? On czyta głównie donejty więc ciężko byłoby się przebić z samego czatu.
Czy wiadomo coś o tym, czy jakiś twórca widział Twój film? Czy ktoś się do niego odnosił?
  • Odpowiedz
@karlikowa: Dowiedziałem się tylko tyle, że większość branży youtube wie, że Danny został pomówiony, ale siedzieli cicho i się nie wtrącali. Wardęga przez tą dramę pokłócił się z wieloma osobami. Przy okazji tej dramy pomówił mocno Maxa Krasonia i przykleił mu łatę scamera i złodzieja na lata do dziś - bo miał identyczną sytuację jak Danny i się za nim wstawił.

Bardzo dużo twórców widziało film. Jedyni którzy się odnieśli to
  • Odpowiedz