Wpis z mikrobloga

Dziękuję za bardzo pozytywny odbiór części pierwszej, dla takich czytelników aż chce się tworzyć mój nic nieznaczący content ( ʖ̯)

A więc „ślubna rodzinko” (hehe pozdrawiam wszystkich attention whores uczestników z poprzednich edycji) lecimy z podsumowaniem Playerowego odcinka część druga.

1. Piotrek i Dorota.

To jest para, która zdecydowanie dostarcza najlepszego contentu w tej edycji. Kwintesencją, która w najlepszy sposób opisuje ich stosunki, była rozmowa z Chorzewską (uznaną psycholożką, która szkoliła się na sekcji pytań do eksperta w Bravo Girl)

Piotrek coś tam mamrota pod nosem, że bliskość jest i przytula na siłę (ten cringe na twarzy Doroty bezcenny).
Dorota szybko sprowadza do parteru, że nie chce rozmawiać o czymś co nie istnieje.
Piotrek wali przemowę o tym w jaki sposób będą wybierali wspólne miejsce zamieszkania, a Dorota siedzi z miną jakby czekała na ścięcie i myślała „o czym ty gościu w ogóle mówisz?”.
Piotrek mówi coś o Michałku (XD), Dorota puka się w czoło.

Wątpliwości chyba nikt nie ma, że jeżeli decyzja Doroty będzie na „tak” to tylko po to żeby mu nie zrobić przykrości przed kamerami. Dobrze, że ten eksperyment się kończy, bo mam wrażenie że Piotrkowi już tak bardzo sperma się ulewa uszami, że mogłoby to się skończyć niedługo jakimś dobieraniem się do żony wbrew woli.

Kilka wątków pobocznych:

#ja nie mam doświadczenia w gotowaniu kuchni wegańskiej więc ugotowałem warzywa z ryżem.
Ogólnie bardzo spoko, że coś jej zrobił, miły gest ale to jest trochę robienie z siebie sierotki.
W dzisiejszych czasach wchodzisz w wyszukiwarkę i po kilku sekundach masz mnóstwo przepisów z ogólnodostępnymi produktami. Tak łatwych do zrobienia, że podoła największy laik kulinarny (wiem co mówię, zwłaszcza jako wielki fan mięsa).

#scena z Ballantinesem i chińszczyzną top. Oddała całą dramaturgię rozłąki. Piotrek patrząc w okno wyglądał jak na pic rel.

#piotrek to nieobyta z kobietami ciapa. Z każdym odcinkiem przekonuje się do myśli, że jego poprzednie związki istniały w podobnej sferze co jego bliskość fizyczna z Dorotą - tylko w wyobraźni. ALE myślę że przy sparowaniu go z Agnieszką wyszłaby z tego bardzo dobra para i może przetrwaliby do dzisiaj.

2. Adam i Patrycja

„Patrycja pozwoliła wrócić mężowi do siebie” XD Tutaj śmiechłem, bo zabrzmiało jakby Adam ją okładał po wyjeździe kamer, albo co najmniej puścił bokiem. A on ją biedaczek śniadaniem w łóżku uraczył… I to pozwolenie położenia ręki na kolanie XD

Wykop CSI znowu się nie mylił! Mama Adama sprzedała jego prawdziwy charakter, który tak skrzętnie ukrywa przed nami Joe Goldberg (pdk).

Patrycja to patusiara, ale dalej kobieta więc… nie wie czego chce. Za Adasiem tęskno ale jakby tak miał z 20 cm więcej i był brunetem… To wtedy mógłby położyć rękę nie tylko na kolanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że blackpillowców nie mamy na tagu, bo mieli pożywkę.

Kiedyś Patrycja nadziała się na Tinderze na pewnego Klaudiusza, więc teraz musi być ostrożna zanim ulokuje uczucia.

#slubodpierwszegowejrzenia
Pobierz hiszpanskizdobywca - Dziękuję za bardzo pozytywny odbiór części pierwszej, dla takich...
źródło: comment_165229052813kXFJJ9jcKYhEV27EsDnu.jpg
  • 5