Wpis z mikrobloga

Nie wiem stopy u facetów są takie obrzydliwe i odpychające. Okropne owłosione, duże girska z często przeżółkłymi i krzywymi paznokciami. A u kobiet to najpiękniejsza rzecz na świecie. Są takie drobne, słodziutkie i zadbane z idealnymi pazurkami. Można się nimi bawić godzinami i się nigdy nie znudzą. Wyglądają niczym dar zesłany przez boga. Jakbym miał zostać jakąś częścią ciała, to chciałbym być kobiecymi stopami. #przegryw #stopy #rozowepaski #seks
  • 22
Nie wiem stopy u facetów są takie obrzydliwe i odpychające. Okropne owłosione, duże girska z często przeżółkłymi i krzywymi paznokciami. A u kobiet to najpiękniejsza rzecz na świecie.


@LetMeStay: Nie dość, że Twój wpis jest przejawem mizoandrii to jeszcze dodatkowo białorycerstwa i kukoldztwa.
@Krabowski: To jest właśnie klasyczny przykład błędnego myślenia osób wyśmiewających fetyszystów stóp. Stopy muszą być zadbane i smukłe aby się mogły podobać i przyciągały wzrok. Nie wiem dlaczego takie rzeczy trzeba tłumaczyć. :D Jak dziewczyna ma drobne stopy z dłuższymi palcami, do tego świeży pedi, wyraźne podbicie, do tego gustowne sandałki albo szpiki - podejrzewam, że 90% facetow chociaż na nie spojrzy. To nie tak, że widzi się pierwszą lepszą laskę