Wpis z mikrobloga

@BlendziorMLKV: Czytanie książek, znajomi, filmy. Generalnie gry to zjadacze czasu które są na tyle złożone żeby utrzymać uwagę i nic więcej. Długotrwałe granie więc otępia umysł i zmienia perspektywę co uprzedmiotawia wiele elementów życia. Nie polecam.
a jak się robi to wszystko to można grać czy nie?

@BlendziorMLKV: @pilot1123: Generalnie to raczej nie. Nie wiem zajmijcie się czymś pożytecznym, pisanie czy poezja. Cokolwiek, tylko nie ogłupianie się. A filmy to zależy jakie, tylko nikt normalny nie będzie oglądał 50 filmów Marvela, tylko przejdzie w końcu do klasyki i czegoś ambitnego, co nie jest tak powtarzalne. Tego nie można powiedzieć o grach, bo asasyny na przykład to
@BlendziorMLKV: @pilot1123: Serio jest tyle rzeczy, i taki dostęp do darmowej rozrywki to ci siedzą przed komputerem i niszczą sobie zdrowie i rozum. Po co to? Nie weszłabym z kimś takim w związek. Naturalne zachowanie to pewne zawstydzenie jeżeli się gra w gry i ma się więcej niż 15 lat.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shang_Yang:

Nie wiem zajmijcie się czymś pożytecznym, pisanie czy poezja


Pożytecznym xd. Nie chcę mi się

Nie weszłabym z kimś takim w związek. Naturalne zachowanie to pewne zawstydzenie jeżeli się gra w gry i ma się więcej niż 15 lat.


Jakoś to przeżyję
@Shang_Yang: to że nie lubisz gier i nie chcesz mieć partnera który gra jest normalne, ale jeśli mówisz że ludzie powinni się wstydzić że grają to brzmisz jak stara baba z jedyną słuszną ścieżką życia:P
@pilot1123: Brzmię jak stara baba a mam ledwo 20 lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) co to będzie co to będzie
Może grać, tylko red flagi to:
1 granie codzienne
2 bazowanie swojej osobowości na grach
3 bycie powiązanym z community graczy
4 granie w gry pozbawione fabuły
5 makowanie achievementów
i ogólnie
@Shang_Yang: Zamiast napisać: "Napisałam prawdę" to zbędna podwójna negacja.
Po za tym to problem jest ogólny, a nie tylko gry. Również to można powiedzieć o siedzeniu i mieleniu Netflixa czy inne pojedyncze zajęcia pochłaniające cały czas w ciągu dnia.