Wpis z mikrobloga

Ludzie z castingu i produkcja chyba nienawidzą kobiet w tym sezonie - jak to jest możliwe że w jednym miejscu może znaleźć się aż tak duża ilość dziewczyn gotowych na poniżenie:
1. Karolina godząca się na wszystko aby zatrzymać przy sobie Kapsla
2. Wika której odcina rozum gdy widzi Kapsla
3. Marika szukająca wszędzie atencji i bliskości - chyba tylko Jay i Kondziu z którymi była w pokoju nie smyrali jej. Najbardziej rozwaliło mnie że jej programowy braciszek też ją smyrał:)
4. Oliwka nadstawiająca tyłek Zdzirowi bo to prostsze niż porozmawiać
5. I tutaj zaczyna się grubo - trójkąt Zdzir-Oliwka-Domi - absolutnie żenujące jest tu wszystko i każdy - w tym przypadku facet zachowuje sie jak mega świnia, a dziewczyny upadlają jeszcze zabiegając o niego.
6. W najnowszym odcinku produkcja stwierdziła że za mało jest kobiet które są zdesperowane aby utrzymać się w programie i weszły Wiki i Karola. Biorąc pod uwagę zwiastun kolejnego odcinka zapowiadają się igrzyska walki kobiet o faceta.

Ktoś powie że Kapsel po chamsku odzywa się do dziewczyn - mi się wydaje że pierwszy raz jest poważnie przerażony ich zachowaniem/sygnałami i postanowił grać agresywnie i na zimno. Bardzo liczę na to że Kapsel postąpi niezgodnie ze scenariuszem produkcji i zacznie uderzać do Laury na poważnie. Na samą myśl jak mam widzieć w kolejnym odcinku walkę Domi-Karolina-Wiki o Kapsla, a w tle rozterki Zdzira na linii Domi-Oliwka to nie mam pytań.
Na Zdzira nie liczę że się ogarnie bo to jest spalona ziemia, ale w Kapsla jeszcze wierzę - chyba ta laura chodzi mu po głowie, a ona na wyroczni też dostała jakiś sygnał w jego kierunku. Jak Domi rozmawiała z Kubą na czerwonej ławeczce to Kapsel powiedział pół żartem pół serio w kuchni że spoko jakby byli w parze i "Ja będę w końcu z Laurą" - specjalnie powiedział to przy Laurze.

PS: na lajwie bardzo fajna jest rozmowa Kondzia z Domi o Kubie i Oliwce - odcinek tv vs lajw to trochę dwie historie, bo w tv Domi mówi tlyko o Oliwce, a na lajwie sporo mówi o Zdzirze.

#hotelparadise
  • 6
@Lolek1011: i @magdalena-ciszowska - zgadzam się - brakuje bardzo mocnych/wyrazistych charakterów - w HP4 było dużo więcej knucia, intryg, kos, a na wejściu "nowi" uczestnicy misieli przetrwać układy starej gwardii. Nie było też tak jak jest w HP5, że nowi ludzie często bardzo pozytywnie są przyjmowani przez grupę. Największą porażką HP5 mimo wszystko są lajwy - najwięcej knucia i intryg w HP4 było można zobaczyć właśnie na nich - a w
@kipman1: Ale Laura to druga Klaudia ale sceny płaczu są wycinane, bo przy Klaudii już wszyscy mieli dość. Nie przesadzajmy z jej inteligencją, jak dla mnie jest to najbardziej nijaka postać z całej edycji. Już przy Oli było więcej emocji xD