Wpis z mikrobloga

Podsumowanie z dnia 10/05 o Liverpool FC

✅ Liverpool zaczął fatalnie, ale odwrócił losy meczu. Bezcenne zwycięstwo "The Reds" | meczyki.pl

✅ Real Madryt: Są pierwsi chętni na Casemiro. Wsród nich Liverpool. Brazylijczyk przedstawił warunki | transfery.info

✅ Liverpool planuje po zakończeniu bieżącego sezonu usiąść do rozmów z Manę na temat kontraktu | lfc.pl

✅ Liverpool zabezpiecza swoją przyszłość. Klub wykupił klauzulę sprzedażową 17-latka, Kaide'a Gordona | transfery.info

✅ Grealish: To jeszcze nie koniec Pomocnik Manchesteru City, Jack Grealish przewiduje, że Liverpool uzyska maksymalną liczbę punktów w pozostałych meczach | lfc.pl

Daj znać poprzez komentarz/ łapkę w górę jeżeli podabaja Ci się takie posty :)

Linki do pełnych treści powyższych oraz wielu innych newsów znajdziesz w aplikacji mobilnej Follow Your Club, dostępnej w Google Play. Więcej informacji na stronie aplikacji.

------------------

Jakiś czas stworzyłem stworzyłem aplikację mobilną do śledzenia newsów sportowych o wybranych klubach piłkarskich. Pisałem o tym tutaj. Korzystając z tego, że mam do dyspozycji bazę newsów, postanowiłem regularnie się nią dzielić.

Zachęcam do śledzenia aplikacji w profilu fejsbukowym lub twitterowym

#liverpool #lfc #pilkanozna
  • Odpowiedz