Wpis z mikrobloga

Tak się pomału żyje na tej wsi, ehh...

Chłop rano stwierdził że trawę w sadzie skosi.

Jak to w sadzie kosiarka trafiła na kamień i nóż złamany.

No to chłop szybko myśli czy jechać spawać do ojca czy po nowy, no i wymyślił że wtorek to sobie na targ podjedzie...

Nóż kupiony, średnica otworu i rozstaw bolcy co blokują pasują, szerokość noża pasuje, jest ok.

No i chłop wychodząc trafił na kolege, kolega sadzonkami handlował, zagadał się chłop z kolegą, pomyślał, kupie coś bo miło się gadało, taa, asertywność u mnie -5( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i chłop obczaja co tam na straganie kolega ma, no i nic ciekawego, ale chłop znalazł, cukinię i dynie, chłop myśli, nigdy nie sądził, co szkodzi spróbować. No i chłop kupił, trzy dynie, trzy cukinię, 25pln wręczył, złotówkę reszty otrzymał, pożegnał się i do domu.

W domu nóż przełożyć, szybko rach ciach trawkę skosić, i odpocząć...
A dupa, przed drzwiami stoją sadzonki, kurde coś trzeba wymyślić, jakoś to posadzić...

No i chłop podumal i posadził, tam gdzie trawa w sądzie była najwyższa to chyba wody najwięcej? To nie będzie trzeba tyle podlewać...
No to jedno z głowy, ale chłop sadzi i podumal ze jednak by trzeba jakoś zabezpieczyć, no to myśli i myśli i wymyślił że leży kawałek rurki co został z odprowadzenia wody z rynien, no to pociął i osłonkę zrobił ;) chłop zadowolony z siebie, ale patrzy a tu już 14 a na 16 do pracy, no to chłop szybko poleciał się wykąpać, obiadek, wysryw na wykopa napisał, chwilę odpocząć i do kołchozu...

Ehh, tak się #taksiezyjenatejwsi
#sadzonki #sad #ogrod #cukinia #dynia
Pobierz R.....7 - Tak się pomału żyje na tej wsi, ehh...

Chłop rano stwierdził że trawę w ...
źródło: comment_1652185520gWn5KQtqIydzVu2TFSXNn8.jpg
  • 9
@MickM: ja kosze w sadzie taka stara kosiarka na kabel, jak kosiłem żyłkową to zawsze drzewka albo krzaczki poprzyszarpywalem i część uschła.

A te osłonki to jedno żeby właśnie kosiarka nie połamać a drugie żeby to wogole widzieć bo ja to centralnie na trawie posadziłem a nie w ogródku ;D