Wpis z mikrobloga

#startrek

Mimo, że jestem kaleką językowym, obejrzałem nowego ST: NW, Film z tekstem przetłumaczonym przez translatorem.
W porównaniu do ST:D i ST:P trzyma poziom, mimo wciskanego na siłę feminizmu.
ST to idealistyczne wyobrażenie cywilizacji ludzkiej, a ten idealizm wyraża się trendami w aktualnej "modzie" wśród intelektualistów w USA. Cóż trzeba przyjąć, na klatę to co mamy w serii od Paramendy. Pierwszy odcinek nie zraża, daje nadzieje.
Jak wam podoba się nowy Spock, Kirk i Uhura?
  • 5
  • Odpowiedz
@Papudrak: Podzielam optymizm. Chociaż ostatnio tyle razy moje nadzieje zostały szybko rozwiane.

Gwiezdna Flota to w końcu z powrotem Gwiezdna Flota. Profesjonalna, etyczna i idealistyczna, czyli taka jaką lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś już wskazywał wcześniej "jeden odcinek - jedna przygoda", co można skomentować - w końcu!

Kirk to George Samuel "Sam" Kirk. Brat ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wśród intelektualistów w USA


@Papudrak: hahaha, autorzy tego tego raczej koło intelektualistów nie stali. Lewacka propaganda to taka moda z Kalifornii, która miejmy nadzieję że szybko przebrzmi.

Ale ok, patrzymy co dalej się będzie działo.
  • Odpowiedz
@Djelon: Racja. Ale "świecą światłem odbitym". Może powinna być alternatywna przygoda z konserwatywną przygodą. Ciekaw jestem która miała by większą popularność :-D.
  • Odpowiedz