Wpis z mikrobloga

Do kiedy można składać wnioski o dopłaty do nawozów? Niby przedłużyli do końca maja a na gov.pl nadal widnieje, że termin to 16 maj. Ma ktoś sprawdzone informacje? Nie wiem czy się wyrobie w tym tygodniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rolnictwo
  • 12
  • Odpowiedz
@marsellus: to już wole sobie wolne wziąć w robocie, chociaż będę miał pewność, że wniosek nie zginie po drodze. Chociaż miałem nadzieje, że ktoś potwierdzi przedłużenie składania wniosków to może bym znalazł w międzyczasie jakiegoś zaufanego posłańca () No nic robota nie zając, nie ucieknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mozna przez strone, ale jeszcze nie robilem


@adiq12: przez strone można tylko wykaz faktur przesłać w celu przyspieszenia weryfikacji wniosku.
  • Odpowiedz
@GOOF1 @adiq12 no właśnie z tego co zrozumiałem to rzeczywiście tylko w celu przyspieszenia. Tak jak na stronie jest napisane - "Dodatkowo, w celu ułatwienia obsługi i przyspieszenia weryfikacji wniosku, producent rolny może za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE ARiMR) przesłać wykaz zakupionych nawozów mineralnych innych niż wapno nawozowe i wapno nawozowe zawierające magnez, tj. wprowadzić i przesłać informacje z dokumentów potwierdzających zakup nawozów mineralnych, których kopie zostały dołączone do wersji papierowej
  • Odpowiedz