Wpis z mikrobloga

@fifithebest: 2-3 osoby. Planuje kupić coś, w co będę mógł pograć ze swoim #rozwympaskiem wieczorami. Na pewno nie chce tak skomplikowanych gier jak Gra o Tron której zasad pojać nie mogę. Odrzucam też strategie i ekonomiczne. Coś lekkiego, czas rozgrywki mi wisi. Fajne, z klimatem. Coś ciekawego :D
1. Dziedzictwo, super na 2 osoby, bardzo mocno klimatyczna, lekka.

2. K2, 2-5 osób, gra o wspinaczce, też prosta i klimatyczna.

3. 7 cudów świata, karcianka z nietypowym mechanizmem, szybka, prosta o budowaniu cywilizacji.

To tak dla was :)
@Sixshoes: używaj opcji "odpowiedz" bo bez tego nikt nie widzi Twojego pytania ;) Arkham jest świetny, ale nie wszystkim podchodzi, u mnie np. część towarzystwa trochę na niego marudzi. Dodatkowa zaleta, można grać samemu ;)
@fifithebest: o pozdro, nie znałem tego forum, na bank z niego skorzystam bo widzę, że są spoko ceny. dzieki! Co do rebela, na pewno się do ciebie odezwę, bo poświętnie będę miał nadwyżkę gotówki do wydania :D
@Sixshoes: jeszcze Ci wyjaśnię jak to w rebelu działa, zebyś się nie poczuł potem oszukany ^^. Za każde bodajże 5 złotych wydanych dostaje się punkt doświadczenia, odpowiednia ilość PDKów uprawnia do rabatów, tyle, że ja mam na koncie nakupowane mnóstwo rzeczy, w samym listopadzie ponad 1000 zł , stąd już 5% rabat ;)
@fifithebest: mamy 2 stycznia, a ja już posiadam: wsiąść do pociągu Europa, osadników z catanu, Munchkina, jenge, jungle speeda, Uga buga, pan tu nie stał i ciągle mam apetyt na więcej :D