Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #sluchawki #bt
Czy ktos się orientuje czemu na rynku brakuje słuchawek firmy Plantronics z serii Mxx? Mam jedną, ale chciałbym nabyć droga kupna drugą, nową jako zapasowa. Przeszukałem polską połowę internetu i wszędzie te modele sa niedostepne. Jedynym miejscem gdzie wygląda na to że moge kupić to jakiś sklep w USA, nie wiem tylko ile przesyłka mnie będzie kosztowała.
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiskoler_double: pewnie dlatego że to dość stare modele. M70 dla przykładu to słuchawka sprzed ilu, 9 lat?

Teraz to raczej te Voyagery od nich, z 500 zł trzeba dać.

W ogóle Plantronics robić dużo rzeczy dla firm, w jednej mojje było tego tysiące, głupi kabelek analogowy kosztował 400zl. Kto normalny prywatnie kupowałby od takiej firmy :) (prócz mnie, miałem kiedyś stare sluchawki BT ich:p).
@Wiskoler_double: no niestety, ale to są stare urządzenia. Za 80zł kupisz np. małą słuchawkę od xiaomi. Ale to stare wersje BT są. Ja nie mogłem już tego używać, bo buczało, jakość słaba. Przeszedłem na nowsze urządzenia i nie ma porównania - zasięg zajebisty, jakość rozmów nie ma porównania + muzyka.

Zobacz czy nie wolisz pójść po prostu w słuchawki zwykłe.

Mogę polecić "soundcore liberty air 2 pro", kupisz nowe poniżej 400zł,
@annotate: Ja słuchawqek używam jako hands-free w samochodzie, w trakcie pracy. Prócz takich funkcji jak odbieranie połączeń w trakcie jazdy czy nawiązywanie połączeń z ostatnim numerem muszą się dobrze trzymać na uchu. Jakoś nie bardzo wierzę w te słuchaweczki bez pałąka że nie spadną w krytycznym momencie szybszego ruchu głową czy tym podobne.