Wpis z mikrobloga

Wymieniał ktoś baterie w autoryzowanym serwisie Apple? Mam namyśli iDream/iSpot. Jak z jakością? Nie uszkodzą mi tel? Bo mam w stanie idealnym i chce aby w takim wrócił do mnie. Wymienia mi na miejscu? Bo czas jest ważny. Mam 83%. Kupowany w Grudniu 2020. iPhone 11.
#apple #iphone11 #iphone #telefony #kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
@Marcinowy: Zazwyczaj wkładają niskiej jakości podrobki, a telefon otwierają podważając płaskim śrubokrętem, na koniec uszczelniają obudowę silikonem sanitarnym. Pewnie dlatego maja status autoryzowanego serwisu Apple
  • Odpowiedz
@Marcinowy: Serwis używa przyssawek do wyjęcia ekranu. Czasem się zdarza, że oderwą ramkę ekranu od ekranu i jest problem. Są lepsze sposoby ale wymagają zręczności, cierpliwości i czasu więc nie stosuje się ich w autoryzowanym serwisie. Oczywiście jakiś partacz też może uszkodzić ekran przy wyjmowaniu i „zapomnieć” o uszczelce, różnie to bywa
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Mój może trafić? Bo Gwarancja Appla już mi wygasła ale sklepowa jeszcze ważna 6 miesięcy. Przysługuje mi gwarancja?


@Marcinowy: Nie potrafie nic powiedzieć, to Apple decyduje po wbiciu zgłoszenia przez pracownika do ich systemu GSX, zwykle jak dany serwis wywija to urządzenia idą do weryfikacji do Czech
  • Odpowiedz
@Ankeres1: odpowiem Ci. Naucz się ładować telefon albo przestań kupować szrot z 8 ręki. Z pensji robola powinno starczyć na coś nowego. Chłopu się ajfona zachciało, śmiechu warte
  • Odpowiedz