Wpis z mikrobloga

Wczorajszy strim ze Strzegomian bardzo przyjemny. Słychać po Sylwestrze, że coś tam się wydarzyło (coś tam wiem więcej, ale to nie temat żeby tu wyciągać), ale zachowanie bardzo w porządku. Trochę w główce się poukładało. Chyba zrozumiał, że strim powoli idi na #!$%@? i zbliża się Amazon. Pozwolę sobie na mały komentarz - bez złośliwości, uszczypliwości i dogryzania. Uczciwy i godny komenatarz. Zachęcam więc do takich samych odpowiedzi. Pogadajmy jak ludzie na poziomie. A zatem:

Sylwestrze. Nagrywaj. Nagrywaj i puszczaj do Jutuby. Naprawdę nie trzeba wiele żeby zrobić tam klimat i żeby odbudować ruch. Mówiłeś o uczciwości... 2-3 razy zbierane było na "rożno" o którym zawsze Legwan mówi. I nie było rożna.

Weź chłopie zrób strima z wypierdem, wielki powrót Parobka, plener (który widzowie uwielbiają), cała ekipa (Siwy, Legan, Parobek, Kaczka, może jakiś nowy menel, oby tylko bez tego dzbana Fletyna-Kretyna), świniak na rożnie. Wykopu nienawidzisz, ale stąd możesz zaczerpnąć cenne info. Bo skąd niby? Z tej żałosnej grupy na facebooku, gdzie ludzie wstawiają jakieś bezbeckie przeróbki, gdzie wklejają w paincie twarz Parobka do różnych postaci.

Sylwestrze, chcesz przepis na strima na myślę 2-5k donejtów, ale co najważniejsze strim z wypierdem, który pokaże społeczności, że BystrzakTV nadal nadaje?

To masz

- Informacja na grupie, że strimów nie ma, bo Tajfun siedzi, ale wraca za 2 tygodnie.
- Zaplanuj strima z wyprzedzeniem i ustaw już na YT, ludzie sobie dadzą do przypomnień, ogłoś na IG, na FB, wykop też będzie mowił
- Zorganizuj to #!$%@? rożno na które zbierałeś 3 razy. Gadasz, że jesteś z widzami szczery. To wydaj tego tysiaka na #!$%@? rożno, gdzie świniak przez cały strim będzie elegancko się kręcił. Niech zrobi to ktoś kogo znajdziesz np. na OLX, nie Kaczor.
- Ogarnij całą stałą ekipę (oprócz Roberta "piehhhdol się fajansie pieeehhhdolony" Fletyna)
- Ogarnij kogoś nowego. No kurde jedną osobę. Pojedź na Sobótkę, na wiochy i zgarnij kogoś. Esta zna tylu lumpów. Zaoferuj komuś 2 stówy za przybycie. Czy to dużo? Jako inwestycja? Taki Ś.P Bizon #!$%@?ł złoty strim i szoty z jego akcji z Legwanem można śmiało zaliczyć do klasyków całej kultury Patostrimów. Jeden nowy aktor, na niego będą szły donejty. A jeśli to będzie "babka", to jeszcze lepiej. Mitomania Kaczki, wyzywanie Tajfuna - to się przejadło i oni się wypalili. Ale muszą być na strimie, bo zawsze coś wniosą o ile nie będą na nim sami.
- Klimat takiego strima - siedzenie gdzieś w kukurydzy od 17 do późnych godzin nocnych, prosiak na rożnie, wszyscy aktorzy i ktoś nowy wokół którego wszystko będzie się kręcić.
- Więcej? BILET na strima. Ustawiasz taki cel, wszystko z humorem, stali widzowie to podchwycą i będą kupować bilety po np. 5 zł jako donejty.

Wystarczy trochę chęci i trochę mniej żydzenia na pieniądzach. Wstawienie jakiegoś "baru" i przyczepienie choinkowych lampek na ściany nie sprawi, że będzie klimatycznie. Potraktuj to jako inwestycję. Inwestując ten hajs sprawisz, że kanał wróci na mapę patostrimów, które praktycznie wymarły, więc jako ostatni bastion możesz zgarnąć całą widownię i fanów tej jakże zacnej rozrywki. Znów mogą nadejść tłuste czasy, ale nie możesz przegapić szansy.

Mówiłem to wiele razy, jestem widzem, nie hejterem, a że czasem napiszę nieprzyjemnie nie znaczy, że chciałbym żeby ten kanał był udupiony. Lubię darcie mordy Legwana, interakcję między aktorami, ten klimat wioski. Tylko nie rób z siebie głównego bohatera. Reżyseruj to, nagrywaj... nagrywaj!!! I puszczaj do Jutuby!

Masz tu Sylwestrze opinię widza, tak, widza, z tego bandyckiego wykopu, którego właściciela chciałeś zabić. Może coś z tego zasięgniesz. Przestań marzyć o założeniu federacji z Magikałem, tylko spadnij na ziemię i zobacz, że w #patrostreamy nic się nie dzieje i możesz właśnie Magikała zdusić jak robaka, bo teraz jest na to czas. Teraz, gdy Jaca siedzi i ma 150 widzów. Bo jak świniak wyjdzie, to zostaniesz wydymany, tak jak ojciec został wydymany z firmą.

Otwórz się na Wykop, bo tu masz ludzi którzy mówią jak jest, są soboł a nie kimś, przeżyli te różne piękne chwile na patostrimach. Tu znajdziesz sprawiedliwe, godne, rzetelne opinie i obserwacje z boku. Nie na grupce na fejsie, gdzie siedzą głównie półgłówki i ćwierćmózgi.

I kończymy gadkę jak mówi Esta śp. ped ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bystrzaktv #patostreamy #danielmagical
OnKujajor91 - Wczorajszy strim ze Strzegomian bardzo przyjemny. Słychać po Sylwestrze...

źródło: comment_1652023184HpqHWciS67AjK4YZN5XnS3.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: @bananowy_testosteron: @zjedz_kanapke: prawda jest taka, że Prawiczek Strzegomiański to nieudacznik jeśli chodzi o wykształcenie i streamy. Chłop siedzi w patobiznesie od czasu jak Magical się wybił, a gówno osiągnął xD 3k na normalnym streamie to jego max, więcej miał chyba tylko jak TVN mu wlazł przed dom.
-FAS miał 60k na duchach, był okres gdzie miał stałą liczbę widzów po 20k
-Rafatus na niszowym ShowUpie potrafił mieć nawet
  • Odpowiedz
@marv0oo: weź jakby ogarnął tych pijaków do pionu, czyli lajtowe chlanie; założył by SroczmoczBud to by ładny hajs paprochy kosili po zachodzie i by na wsi dopiero był baronem, ale gdzie tam lepiej się zejszczać za 3 złote i pograć na kompie w zagrzybionym sroczym domu
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: chłopie co ty bierzesz? przez ostatnie kilka miesięcy strimy wyglądają w ten sposób że prawiczek sadza meneli przed kamerką i czeka na donejty, to już nie są czasy przebierania lumpów w stroje pirackie i green sceen. po co się wysilać i robić jakieś rożno w plenerze, jak za chwilę sąsiedzi zadzwonią na pały, po co to komu. dawniej jak był w cugu amfetamonowym albo jarał gandzie to miewał jakieś przebłyski
  • Odpowiedz
@MarianJanuszPatrykPazdzioch: wszystko spoko masz rację ale czemu się przywalasz do mnie? Przecież ja wiem jaka jest sytuacja. Napisałem co mógłby zrobić, po to jest tag żeby podyskutować, psy prawiczka nie wiedzą co to dyskusja, ale myślę, że inni mogą normalnie pogadać.

Fakt, czasy green screenów i przebierania za piratów nie wróca bo Sracz kiedyś był takim normalnym wiejskim chłopakiem, dziś to wielki pan o niezliczonych specjalizacjach (wirusolog, prawnik itd. itd) który
  • Odpowiedz