Wpis z mikrobloga

Jako że 3 główne egzaminy maturalne się zakończył pora na podsumowanie:
Jest to mój pierwszy rok gdzie pomagam z arkuszami i.... nie spodziewałem się że ludzie są tacy głupi XD. Spodziewałem się kilku osób którzy kilka h przed egzaminem będą szukać arkuszy na forum ze śmiesznymi obrazkami.Ale przed matmą był taki nawał "pracy" że ludzie czekali na odpowiedź po godzinie czasu. Niektórzy byli tak doinformowani że od razu wysyłali zdjęcia w durszlaku XD. Mam nadzieję że chociaż część maturzystów ma coś w głowie i nie wierzy osobie z internetu bezgranicznie. Trafiali się tacy co : chcieli zapłacić za arkusz, wysyłali dowód w ramach weryfikacji był też gość co zaproponował mi żebym mu pomagał na słuchawce w czasie egzaminu. Ogólnie nie żałuje tej całej akcji bo jeśli ktoś nie jest w stanie z matury nie wykrzesać 30%. To niech sobie ją bo pójdzie na jakieś śmieszne studia i straci tylko czas bo pójdzie na kasę do biedronki.
#matura #matura2022
  • 7
@vermirov: Ten @norbixon123 pewnie właśnie wkurzony, bo zapłacił kupę kasy na odpowiedzi, które nie istniały ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak na serio, lepiej żeby tych pseudostudentów nie było, bo jednak szkody podatków na nich by im sponsorować studia dzienne. W Szwajcarii z tego co wiem procent społeczeństwa ze studiami jest o wiele niższy niż u nas i jak widać wiadomo kto lepiej na tym wyszedł (
@vermirov: No ale mogłeś się postarać bardziej z tą matematyką ;) Bo się srogo śmiałem jak Cię zapunktowałem, waliłeś głupa jak wpadłeś i potem jakby nic się nie stało komentarz mi usunąłeś, no po prostu xD. Potem pomyślałem, a #!$%@? z tym w sumie.