Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdyby ktoś mnie zapytał czy w razie wybuchu #wojna poszedł bym do walki za Polskę, moja odpowiedź brzmi absolutnie nie. Gdyby ktoś mnie zatrzymał, dał broń i kazał walczyć za ojczyznę, poszedłbym do najbliższego lasu, odpalił tutorial na youtube jak się strzela z broni palnej i wycelował sobie w głowę. Ten kraj to dno i kilometr mułu. Zaczynając od służby zdrowia, jeśli miałeś pecha i zachorowałeś to o ile nie jesteś bogaty to lepiej rezerwuj sobie kwaterę na cmentarzu, bo nikt w tym kraju ci nie pomoże. Od kilku lat "leczę się" na NFZ z powodu licznych zaburzeń psychicznych. Jedyne co te śmieszne konowały potrafią zrobić to wypisywać na chybił trafił jakieś śmieszne leki, które albo zadziałają albo nie.Ja mówię że chętnie poddałbym się eutanazji gdyby była taka możliwość, to w odpowiedzi usłyszałem że mam myśleć pozytywnie. Poza tym w CAŁYM województwie nikt nawet nie jest w stanie mnie zdiagnozować, bo nikt nie ma do tego odpowiednich narzędzi. Nic na to nie poradzę że rodzice mieli mnie w dupie jak byłem mały i mimo że coś ewidentnie było ze mną nie tak, nie zrobili nic żeby mi pomóc. Wszyscy srają przed POTĘŻNYM covidem, a tymczasem ta straszna choroba w 2020 roku nie była nawet w TOP 5 przyczyn zgonów w Polsce. Kolejna sprawa to kwestia pracy. W tym kraju jak nie masz pracy to wszyscy patrzą na ciebie jakbyś był Tedem Bundym. Jak to młody chłop to musi pracować. Fajnie że psychiatra mi powiedział że nie wyobraża sobie jak mam niby iść do pracy jak nie umiem z nim utrzymać kontaktu wzrokowego. Z urzędu pracy wyrzucili mnie bo stwierdzili że za długo byłem na L4, aha czyli rozumiem że jak ktoś jest leniem i patusem to może być tam zarejestrowany latami i nic mu nie zrobią, a jak ktoś naprawdę jest chory i potrzebuje pomocy to niech umiera. Mógłbym jeszcze więcej napisać, ale myślę że tyle wystarczy żeby podsumować to żałosne państwo. Na koniec chciałbym dodać że ten wpis dodałbym ze swojego konta, ale upośledzona moderacja stwierdziła że jestem botem i zablokowała mi trzyletnie konto.

#przegryw #psychiatria #neet #wykop

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62722afbad261bf67469b52b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 17
  • Odpowiedz
GłuchyJanusz: Słusznie prawisz mireczku. Hołota kradnie mi moje pieniadze na swoje bombelki i emeryturki, a ja jeszcze mam za nich ginąć? Nie mogę nawet pójść do lekarza i mieć zabiegu, na wszystko trzeba czekać kilka-kilkanaście miesięcy, a jakaś ladacznica z sejmu pokazuje mi faka i się cieszy, że kasa idzie na propagandę zamiast na ciężko chorych. Z drugiej strony jakiś złodziej kradnie pieniadze ba maseczki i na reapiratory, przy czym skazuje
  • Odpowiedz
KleofasMąciwoda: @Axim: Jeśli masz żonę i dzieci, a Ciebie powołają do wojska to muszę Cię zmartwić żadnym murem nie będziesz, bo Twoja rodzina zostanie pozostawiona sama sobie i te kacapy mogą je tak czy siak zgwałcić, nie wspominając o tym, że istnieje także szansa, że zgwałci je "Twój towarzysz broni". Wysyłając je poza granicę też nie spełniasz odpowiedzialności, bo one staną przed trudnościami ekonomicznymi w innym państwie i szeregiem
  • Odpowiedz
Iurass9: Jakby na pocieszenie podam Ci swoją historię. Ja jestem w nieco innej sytuacji, jest źle z psychiką ale chociaż miałem prace i kasę na prywatnych psychiatrów i psychoterapie (kilka). Czy to coś pomogło? Prawie nic. Jest równie żałośnie co w Twoim przypadku na leczeniu NFZ, nie mam nawet jednoznacznej diagnozy, n-ta terapia nie działa, tak samo leki. Zdaje sobie sprawę, że Twój stan psychiczny jest znacznie gorszy przez brak pieniędzy
  • Odpowiedz
LordSnow: Polska to katolicki nacjonalistyczny post-komunistyczny obóz. W dodatku z kompleksem zarówno niższości - wszystko nam wszystko zabrali, niech Szwedzi i Niemcy oddają, szkoda że cała Ameryka Południowa się nie upomina o odszkodowania od Hiszpanii, ale o tym to polskie zwierzęta nacjonaliści nawet nie wiedzą. I kompleksem wyższości - Unia taka zła, Niemcy tacy źli, my jesteśmy najlepsi bo u nas aborcja jest nielegalna i myślimy 500 lat do tyłu, meanwhile
  • Odpowiedz