Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia

Nie pamiętam tych imion, ale oglądam ten program w TV i po prostu mnie coś trafia.

Para nr 1. Agnieszka i ten typ

Dziewczę ładne, ogarnięte i dostało typa, który jest prawdziwy jak złoto od Turka na parkingu pod Tesco. Uważam, że przed kamerami po prostu jest mega spięty i udaje kogoś kim nie jest. Mam wrażenie, że nie jest też za bardzo zainteresowany swoją żoną. Chyba po prostu nigdy nie chciał żony, woli chodzić na panny i żyć chwilą. Tym bardziej szkoda laski. Sam bym się chętnie z nią umówił ;)

Para nr 2. Dorotka i psychopata
Nie rozumiem, jakim cudem eksperci uznali, że ta para może się udać. Weźmy laskę, która ma wysoką samoświadomość psychologiczną i typa, który wali konia do własnych selfie i jest przekonany o swojej nieomylności. Kłótnia w markecie o niedziele i cały czas agresywny ton plus pozycja księcia, że jak Ci się nie podoba, to bierz rozwód, mam milion pięćset kobit na Twoje miejsce stawia go wysoko w rankingach na porażkę tego programu.

Para nr 3. Kamieniarz i księżniczka

No co tu pisać? Księżniczka jest niezadowolona, że facet się nie domyśla, że się stara. Wiecznie jej źle. Też nie rozumiem, jak ta para mogła się udać. Swoja drogą, tego typa mi strasznie szkoda i współczuje mu, że trafił na księżniczkę przed kamerami.

Podsumowując, uważam, że szansę na pozostanie w małżeństwie ma tylko para nr 1, ale też niewielkie. Ta edycja to porażka ekspertów, bo pary nr 2 i 3 nie maja racji bytu.
  • 11
@xXx420xXx100L3J4: Ja to oglądam na wyrywki, bardziej mi koleżanka relacjonuje, a dzisiaj obejrzałem bo dobry odcinek. Ogólnie nie uważam, że ona jest świetna czy wybitna. Dla mnie jest takim trochę zagubionym dzieckiem. Tylko problem jest w tym, że trafiła na GigaChada (w swojej głowie), którego ego jest większe niż dług publiczny naszego kraju i sorry, ale on jest największą porażką tego programu. Nawet księżniczka z pary nr 3 nie jest aż
@razzor91: nie no, ta Agnieszka jest nawiedzona w stopniu takim samym jak „mąż”, tylko w przeciwnym kierunku. Ale poziom #!$%@? obojga jest chyba tym, co ich łączy xD ona aż kipi desperacją i potrzebą bycia żoną już wręcz kogokolwiek, byle tylko. On ją ignoruje dosłownie wszędzie, i nawet pokuszę się o stwierdzenie, że ta niechęć do niej jest silniejsza od niego xD on może nawet by cjcial być miły ale ona
@k8vonG: Ja odbieram to inaczej. Dziewczyna jest mocno zadaniowa, to widać po niej i po prostu weszła w ten eksperyment na 100%. Jakby uznała, że eksperci nie mogli się pomylić i to może być facet na resztę jej życia. Rozumiem, że to może być odbierane za desperacje tak z boku, jednak mam przeczucie, że tak nie jest. Szczerze, to jest zdziwiony, że Agnieszka - młoda, atrakcyjna i ogarnięta dziewczyna jest w
@razzor91: możesz mieć sporo racji, aczkolwiek ja wyczuwam tu jakiś, przynajmniej częściowy, klopocik z charakterem. Ten sezon po raz pierwszy oglądam w sumie od początku i pamietam jak się cringowo krzywiłam oglądając już piereszy docinek z nią :D

Jego mam za prostego bananowca, który miał szczęście urodzić się w rodzinie z jakotaką kasą. Nie jest głupi, ale nie jest tez jakichś wysokich lotów. Ona go trochę przytłoczyła x

i Wiesz, mógłby
@razzor91:

Tak swoją drogą, teraz mi przyszło do głowy, że ten program byłby ciekawszy, gdyby Aga była z tym Piotrkiem GigaChadem, Dorotka z kamieniarzem, a księżniczka z księciem. To by dopiero były imby :D


Nooo o tym samym wcześniej pomyślałam xD
@razzor91:

Szczerze, to jest zdziwiony, że Agnieszka - młoda, atrakcyjna i ogarnięta dziewczyna jest w takim programie.


A ja myśle, ze to efekt właśnie jakiegoś jej defektu. Kto się zgłasza do takich programów xD No jakaś forma desperacji to chyba właśnie jest ;D
@Inch7allah: Jedno nie wyklucza drugiego. Dorotka jest dziecinna, zagubiona, takie biedne dziecko. We mnie wzbudza bardziej instynkt ojcowski niż typowo romantyczny ;) Myślę jednak, że przeszła w życiu jakąś solidną psychoterapię i przez to jest świadoma psychologicznie siebie i jakoś sobie radzi pod tym względem. Tu nie chodzi o to, że czarno-białe ochy achy, po prostu przy tym GigaCHADzie ona wypada wręcz rewelacyjnie, co tu dużo mówić ;)
@k8vonG: Wiesz co, niekoniecznie defektu, ale spójrz na to z tej strony. Dziewcze pracuje sobie w branży, ogarnięta jest na tyle, że ma własne mieszkanie przed 30 itd. więc oczekuje zapewne jak każda kobieta faceta, który też będzie na podobnym poziomie ogarnięcia, albo i wyższym. Tylko problem robi się taki, że albo tacy faceci mają znacznie wyższe wymogi, albo jedyną osobą która są w stanie pokochać są oni sami :D Ogarnięte
@razzor91: chyba jednak niezbyt porządna ta psychoterapia, robi się na wrażliwą "chodzącą emocję", jednocześnie zapowiada zachowania ze swojej strony takie, które na wrażliwego człowieka mają destrukcyjny wpływ i powoli, pomalutku i przebiegle doprowadzają do nerwicy i depresji. Taka psycholożka świadoma i inteligentna. Jak Piotr okazał się inny niż jej się wydawało to obrała maskę potulnej i dążącej do porozumienia, szkoda że inteligencji emocjonalnej i szczerości w tym nie ma za grosz.