Wpis z mikrobloga

Stygmatyzacja i obrzydliwe szczucie na Ukraińców, na antenie wRealu24. Nowe nie znałem.
https://studio.youtube.com/video/-Ph6v_s_eUY/edit

O ile jeszcze wczoraj pisałem, że cenzura tych ludzi to przesada, to dziś w sumie już nie jestem pewny po zlocie szurów we Wrocławiu. Powinien w końcu się ktoś tym zająć. Przecież oni sami nie wierzą w to co mówią, po prostu wmawiają coś ludziom z niskim iq, tamci w to wierzą, powtarzają brednie i ich finansują. Było to zabawne jak siedzieli w swoich norach i pisali w czwartej gęstości coś na Yt, w liczbie kilku tys. Teraz nie jest mi do śmiechu.

Gratis: Teoria na temat śmierci doktora Hałata.
https://www.youtube.com/watch?v=YRNOXBf86T8&feature=youtu.be

Neobychno - Stygmatyzacja i obrzydliwe szczucie na Ukraińców, na antenie wRealu24. No...
  • 9
  • Odpowiedz
@aegispolis: W grupie antyszczepionkowców i teraz antyukraińców są ludzie, którym teraz antyukraińskość weszła za mocno i zapomnieli o antyszczepionkowości na tyle, że straszą tym, ze Ukraińcy często chorują na jakies choroby jak ospa, bo tam nie szczepi się ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tzn chyba nie ma obowiązku na jakieś choroby... jak ktoś ogarnai temat to nich potwierdzi.
  • Odpowiedz
@Neobychno: Teraz to już w sumie nie wiem, bo niby to brzmiało, jakby chciał straszyć, że są niezaszczepieni, ale w porę jednak stwierdził, że oni chorują po szczepieniach na polio (i ta choroba chyba zaraźliwa jest) xd

Ah, jak dobrze, że w Polsce nikogo na polio się nie szczepi!

  • Odpowiedz
@Neobychno:

Gratis: Teoria na temat śmierci doktora Hałata.

Jeśli wypowiada się Janusz Zagórski (nie słychać wyraźnie nazwiska), ten z NTV to widzę, że odklejenie postępuje. Kiedyś na swoim kanale na YT był takim umiarkowanym szurem który jeszcze trzymał kontakt z rzeczywistością a przynajmniej wydawało się, że podchodzi z dystansem czy obiektywnie do prezentowanych historii. No przynajmniej nie angażował się i nie emocjonował. Ale widocznie coraz więcej sobie zaczyna wkręcać.
  • Odpowiedz
@Neobychno: Dziękuję za ten filmik. Łap plusika i niech, jak najwięcej osób, to zobaczy.

Osobną, naganną, sprawą jest usprawiedliwianie tym cenzury.
Jeszcze inną sprawą jest całkowity brak przygotowania naszego państwa na przyjęcie uchodźców. Wojna tam trwa od 2014 roku. Ta bylejakość się mści właśnie w takich sytuacjach.
  • Odpowiedz
@Neobychno: Jest szansa że jak Rohla z kolegami spadną z rowerka to przejda już w pełni na ten swój banbaj. Wezmą bardziej wiernych wyznawców na donejty i będą się kisić w swoim sosie. Panowie z Big Tech pomyślcie o tym.
  • Odpowiedz