Wpis z mikrobloga

A mogli jeszcze pomóc

Obecnie średni czas oczekiwania na wizytę u psychiatry w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w łódzkich placówkach to 133 dni. Nawet najkrótszy czas oczekiwania rzadko schodzi poniżej miesiąca. W poradniach psychologicznych średnio na wizytę czeka się 117 dni.


- Dla osoby w kryzysie psychicznym polska służba zdrowia ma zasadniczo dwie możliwości: w sytuacji tragicznej pobyt na przepełnionym, skrajnie niedofinansowanym i ubogim w personel oddziale psychiatrycznym, a w sytuacji, gdy
Pobierz
źródło: comment_1651556468wLxOKzOR0Z2c4Stc448m9S.jpg
Nawet koniary pomagają, a ludzie i tak breloki robią ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W ramach HAE wykonuje się zadania ze zwierzęciem, które nie mają nic wspólnego z jazdą konną. Praca z koniem opiera się na symbolach, skojarzeniach i emocjach, które odczuwamy w danym momencie w kontakcie z nim.


- Podczas warsztatów rozwojowych wielokrotnie widziałam, jak konie uruchamiają w ludziach refleksyjne myślenie i poszerzają samoświadomość - podkreśla Kinga Rucka.
Pobierz
źródło: comment_1651556762m7xKCYeXTNWe5sgn1NnRHb.jpg
@pottymouth: cały dzień szukam informacji. Ale niestety widziałam i cały czas mam to przed oczami. Był ubrany w czarną koszulkę, na to biały t-shirt. Na głowie miał worek. Wracaliśmy z niebieskim z pracy koło 3:30