Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co zrobić kiedy serce mówi TAK, a mózg mówi NIE?
Jestem z dziewczyną od roku. Kocham ją, a ona kocha mnie. Ostatnio pojawiły się jakieś rozmowy o przyszłości itp. I niestety ale coraz częściej myślę, że ten związek nie ma sensu. Zbyt bardzo się różnimy, mamy inne życiowe priorytety, inne podejście do życia, inne spojrzenie na przyszłość. Albo ja albo ona musielibyśmy się poświęcić i mocno nagiąć to jak widzieliśmy swoje życie w przyszłości. Różnimy się jeśli chodzi o podstawowe wartości, tutaj raczej ciężko o kompromisy. Do tego doszedłem do wniosku po kilku miesiącach mieszkania razem, że to raczej nie jest materiał na żonę. Jest mi z nią dobrze teraz, tak jak jest i z jednej strony nie chciałbym tego kończyć, ale przyszłości też nie widzę. Co zrobić?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626f74916fa385d2da53ff2c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli ruchasz i jest fajnie to ruchaj dalej. Jeżeli nie to poszukaj sobie innej. Nie wiem w czym problem. W tym, że laska ciśnie na ślub? To graj na czas, a po kolejnym roku, dwóch sprawa się sama wyjaśni.
  • Odpowiedz