Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś polecić jakiś w mirę "mocny" router, który obejmowałby cały parter jednorodzinnego domu? U dziewczyny w domu sprawdzałem moim słabym TP-LINK WR340G (który do mieszkania wystarczy akurat) z ciekawości i jest w stanie pokryć (z miejsca, w którym domyślnie miałby stać) mniej więcej 1/3 dystansu do najbardziej odległego pomieszczenia w domu. Także trzeba czegoś sporo mocniejszego, ale nie jakiś kosmiczny za milion złotych, bo taki też nie będzie miał sensu - "dalej" może być słaby sygnał, będzie wykorzystywany do facebooka i przeglądania stron WWW. Chodzi głównie o to, żeby wszędzie był jakiś znośny sygnał WIFI i tyle.

PS. Ściany jak w jakimś schronie, ciężko tam o zasięg kom., pewnie stąd nawet ten słaby router i tak beznadziejnie tam śmiga.
  • 4
  • Odpowiedz
@Windmark: @unstyle: Dziękuję za propozycje. Popatrzę.

Szczerze mówiąc ciekawy wydał mi się ten repeater, chociaż może dlatego, że pierwsze słyszę i widzę :) To naprawdę działa tak fajnie, jak mi się wydaje i piszą? Bo chyba tutaj nadałby się idealnie. No oczywiście pomijając jakiś bardzo dobry router.
  • Odpowiedz