Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, widzowie don srasjo są bardziej pierdonieci niż myślałem. Ten "mem" jest na poziomie muranskiego, który jedyne co potrafi to zaczepiać innych dla rozgłosu, #!$%@? farmazony i pomawiać innych, nic dziwnego że takie gówno również pojawiło się na jego relacji.
  • Odpowiedz
Nie płacze, bo nie mam powodu, w dupie mam muranskiego, kasjusza i ich uposledzonych fanów. Natomiast mam prawo napisać, że jest to żałosne
  • Odpowiedz
@Archeros: po pierwsze, nie jestem żadnym fanem Kasjusza, więc możesz sobie obrażać do woli jego jak i jego fanów, mi to tam lotto. Przyjęło się, że ksywka Zyniaka to „Mlekozyniak”, „Mlekołak”, „Mleko” i tyle. Nieważne kto to wymyślił. Jakbyś nie zauważył, to sporo tu takich ksywek. Zwyrol, Bombel, Prokurator Pompka Szeliga, Alan E-konfident. Dużo by wymieniać. Idąc twoim tokiem rozumowania, osoby używające tych określeń są fanami Carrionera, Murańskiego i nie
  • Odpowiedz
"Przyjęło się ze to ksywka" XD Używają tego tylko #!$%@? fani kasjusza i to głównie tu, na wykopie. Pewnie też dlatego, że nie ma ona sensu.

Mem musi być śmieszny, ten jest idiotyczny. Mam dystans i trudno powiedzieć żeby mnie dotyczył skoro on również nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Archeros: nie tylko. Sorry, ale ewidentnie się zesrałeś, bo musiało cię to urazić. Mem jest idiotyczny, żałosny i jest gównem, i #!$%@? xD Nawet nie potrafisz uzasadnić swojego zdania. I jeszcze się spinasz pod wpisami, które dotyczą Zyniaka, to wiele o tobie mówi, fanboyu. A jak nie widzisz związku między Zyniakiem i mlekiem, to już twój problem
  • Odpowiedz