Wpis z mikrobloga

W sachalińskim GRES-2 wybuchł potężny pożar. Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych regionu informuje, że zapalił się turbogenerator w budynku technologicznym.

Palenisko znajdowało się w sekcji turbin. Zostało zlikwidowane, ale pożar ponownie wybuchł i rozprzestrzenił się na dach budynku. Według lokalnych mediów płonie około 40 miliardów rubli.

Nie zgłoszono żadnych ofiar. 30 pracowników samodzielnie ewakuowało się z budynku.

Wezwano lotnictwo do ugaszenia pożaru, o czym poinformował gubernator regionu, Walery Limarenko .

W mieście Kurgan wprowadzono stan wyjątkowy w związku z naturalnymi pożarami.


Dzionek się ledwo zaczął, a już dobre newsiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#ukraina #rosja
Jagass - >W sachalińskim GRES-2 wybuchł potężny pożar. Ministerstwo ds. Sytuacji Nadz...
  • 17
  • Odpowiedz
Kurgan- 300tys "miasto". Tam czas się zatrzymał jakieś 100 lat temu XD


@adekad: jak patrzę na takie zdjęcia z Rosji to jestem w szoku że oni są tam strszanie ogrodzeni płotami. A myślałem że bardziej niż u nas to się nie da.
  • Odpowiedz
@Antlioon: szczerze to możliwe że zawsze były, tylko sie tym nikt nie interesował. W Chinach codziennie też wielkie pożary, zawalające się mosty, drogi, mosty, ale o tym się nie mówi, bo to daleko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Banek5000: te ich ploty, bramy, dachy wyglądają jakby robili je z tego co im się udało z zakładu pracy ukraść albo przyciągnąć z wysypiska śmieci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Jagass: zawsze mnie śmieszy, że u ruskich tak często się coś #!$%@?, że musieli powołać do tego do tego typu wydarzeń specjalne ministerstwo xD
  • Odpowiedz