Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi: @Zjadlem_Babcie: nie wiem jak wy, ja tutaj wyłapałem ironię, rozumiem do czego pije, inna sprawa że to bezbek i bez rigczu.

Należy wymordować cała grupę xyz zgwałcić kobiety z grupy abc oraz obciąć jaja wyznawcom religii yds #heheszki -o nie on pisze o mordowaniu ludzi. Reeeeeeeeeeeee zesrales się o heheszki!


Jeśli kogoś bawią takie rzeczy to jest chory i należy to zgłosić moderacji. Nie odróżniasz beki z feministek od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Odróżniam, tylko ze obecnie wszystko można #!$%@? pod tag heheszki i się heheszkowac.

@Zjadlem_Babcie: a twój nick to na serio? Jesteś kanibalem? Czy to heheszki? A byłeś kiedyś na sadisticu?

Co maja feministki do plakatu w MZK?

@Zjadlem_Babcie: wpis typa którego krytykujesz odebrałem jako nawiązanie do niedawnego obrazka z gorących w którym feministka oceniła otwieranie drzwi kobietom jako przejaw patriarchatu.

Dobra, kłócę się z zielonką, eot, już mi się nie
@ZohanTSW: Jak dla mnie to jest #!$%@? idiotyzm. Hehszkami zakrył swoją indolencje umysłowa a jeszcze inni przychodzą i przyjlaskuja. Btw, jestem bardziej pomarańczowy niż Ci się wydaje ps. Mój nick jest tak absurdalny ze nikt go nie bierze na poważnie. Jego #!$%@? jest typowe dla wykopu.