Wpis z mikrobloga

@spinor: czego się spodziewasz z wsparciem około tysiąca artylerii jak nie więcej oraz lotnictwem xD tutaj już nie ma głupiego pchania jak to wcześniej widzieliśmy, wykryte punkty obrony są zasypywane artylerią wszelkiego rodzaju. I tak w kółko. Ogromne zmasowanie sił na jednym froncie, konwojów też nie wyłapują tak jak wcześniej a to tutaj mieli największe straty.

Tam musi być jesień średniowiecza na liniach obronnych.
  • Odpowiedz
@spinor: Wolski to co chwile w trakcie tej wojny wpada w jakieś wahadła nastroju. Przecież on pierwszy tydzień raz to przewidywał upadek Ukrainy, potem Rosji, potem znowu Ukrainy, potem, że jeśli jeszcze się będzie broniła tydzień to ruskie będą musiały się wycofać i tak w kółko. Niech on lepiej zostanie przy opisywaniu przeciwpancernych pocisków podkalibrowych, a nie przy przewidywaniu przyszłości, bo ani razu dobrze nie trafił.
  • Odpowiedz
Wolski to co chwile w trakcie tej wojny wpada w jakieś wahadła nastroju.


@Pedroo: Czego spodziewać się po autorze artykułów o lufach czołgowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spinor: No niestety Wolski przewiduje smutno mi ---> ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale następnym razem może sobie przewidzieć coś miłego bo w sumie na jedno wychodzi a tak nie będzie smutno.
  • Odpowiedz
@spinor: Wolski widział ,,początek końca" w Donbasie kilka dni po rozpoczęciu wojny, a jak to się skończyło wszyscy widzimy. Niestety ma on zwyczaj wyciągania dalekosiężnych wniosków na podstawie strzępków informacji.

Tymczasem wszyscy śmieją się ze Skrzypczaka, a jak dotąd sprawdza się niemal wszystko co wieszczył.
  • Odpowiedz
Tymczasem wszyscy śmieją się ze Skrzypczaka, a jak dotąd sprawdza się niemal wszystko co wieszczył.


@wjtk123: No tylko on przesadzał w drugą stronę, już bliżej prawdy były przewidywania Wolskiego.
  • Odpowiedz
@spinor: nie oglądam tych youtuberów, ale jest słabo. Ja wiem, że jest wojna, że to normalne etc. Jestem na kilku rosyjskich grupach na telegramie. Często piszą bzdury, chwalą się trupami ukraińskimi itp. od 3 dni tych filmików z trupami ukraińskimi jest zatrzęsienie. Dosłownie. Co kilkanaście min nowy film. Najgorsze jest to, że na każdym filmiku jest po kilkunastu Ukraińców. Grupami.
Mam nadzieję że to efekt wzmożonego "ataku" ruskich na Donbas i
  • Odpowiedz