Wpis z mikrobloga

@fortySeven: ja. bariera wejścia jest spora. Na kursie nie nauczysz się pływać samodzielnie, najwyżej zrobisz waterstart. Kluczem jest pływanie pod wiatr a nauka tego zajmuje trochę czasu. No i sprzęt, to nie snowboard że masz jedna / dwie deski i jazda. Trochę gratów jest potrzebne.
  • Odpowiedz
Na kursie nie nauczysz się pływać samodzielnie, najwyżej zrobisz waterstart


@milczacyzpiotrami: wzialem 10h indywidualnie, licze, ze podstawy samodzielności złapie, zeby dalej sie uczyc

Trochę gratów jest potrzebne.


Juz nastawiam różową na to, ze na snowboard wcale nie wydawalem duzo xD
  • Odpowiedz
@fortySeven: w 10h 1on1 jest spora szansa że wystartujesz z wody, kluczowy jest wiatr. Nie daj się wkręcić w lekcje jak widzisz że nikt na wodzie realnie nie pływa bo tylko stracisz czas. Początki ok, ale jak już dojdzie do waterstart to musi wiać a optymalnie żeby wiało konkretnie bo wtedy jest łatwiej.
  • Odpowiedz
@fortySeven: Gdzie i kiedy lecisz na kurs? Ja właśnie dostałem voucher do EasySurf i też w tym roku zaczynam, jednak ja mam windsurfing ogarnięty, może coś to da. Jak coś można by się zgrać :p
  • Odpowiedz
@fortySeven: Masz jakąś piankę? Bo to trochę hardcore, ale chyba mają do wypożyczenia w wielu szkołach. Daj znać jak było i czy nauczyłeś się samodzielnie pływać :p
  • Odpowiedz
@Zordon_: szkoliłem w Easy kiedyś. Wykorzystaj ten voucher raczej w Jastarnii niż w chałupach, ponieważ tam się szkoli na wielkiej piaskowej łaszce (mieliznie). nie ma po prostu tłoku takiego jak w chałupach.
  • Odpowiedz