Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Ranger w portfelach jest mBtc co to oznacza, gdzie inne kryptowaluty takie jak dogecoin itd to trzyma się na giełdach i przesyła w postaci BTC tak?
@NEViD: Doskonała decyzja, teraz jest świetny czas na kupowanie. Jeżeli dziś kupisz to spokojnie możesz się spodziewać kilkukrotnego pomnożenia kapitału w ciągu następnych 5-10 lat, a pewnie szybciej.

Skąd pozyskać? Z giełdy. Osobiście polecam Kraken. Musisz się tylko zweryfikować i zapoznać z regulaminem i opłatami, dotyczy to każdej giełdy i może zająć trochę czasu. Coinbase, Binance, Bybit, FTX też mogą być. Ważne by była to giełda z top 10 i międzynarodowa,
@Jah00: Dużo przydatnych informacji, dziękuje Ci za to, jak myślisz w te mniej znane krypto w które warto inwestować? DOGE, LITECOIN, w bitcoin nie ma co się pchać chyba z 1500zł
@NEViD: Osobiście mam 100% w BTC. Może mniejszy zysk, ale pewniejszy, bo reszta to po prostu hazard. Jeszcze Ethereum jest warte uwagi, ale ze względu na przejście na PoS w tym roku oraz wysokie opłaty transakcyjne ja się wstrzymuję z inwestycją. Pozostałe krypto nie dają żadnej gwarancji, zwłaszcza te stare jak Litecoin, XRP, BCH, Eos bym sobie odpuścił, bo na "modnych" krypto zarobisz (lub stracisz) więcej. Generalnie krypto podąża za bitcoinem,
@NEViD możesz albo systematycznie kupować co miesiąc (mniejszy zysk), albo kupować większe ilości przy dołkach (tu jest ryzyko że nie będziesz miał akurat kaski, albo że krypto zamiast przewidywanego spadku będzie rosnąć). Przykładowo teraz, cena btc spada, i wg mnie spadnie jeszcze sporo. Czyli ja osobiście czekałbym z zakupem, ale odkładając decyzję o kupnie trzeba liczyć się z tym, że lepsza oferta może już nigdy nie nadejść.
Z takich ogólnych zasad nie