Wpis z mikrobloga

macie w #sanok albo okolicy jakiegoś jadalnego #kebab? #!$%@?łbym sobie jutro coś na trasie z ostrym sosem bo mnie gardło od poniedziałku boli a chorobę najlepiej jest wypalić
nie musi to być z jakiegoś kraftowego mięsa z domieszką anielich łez, może być standardowa kula mocy, byle nie był jakiś absurdalnie ubogi i nie miał skiśniętych sosów, mój żołądek przyjmuje śmieciowe żarcie bez problemu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cevilo: zawsze na mnie działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@franaa: to akurat niedaleko mam weterynarza u którego pewnie będę z towarem, zresztą chyba właśnie z tego kebsa taki zapach czuć na pół ulicy
  • Odpowiedz
@franaa: no właśnie kojarzę ale jak ostatnio się nawet specjalnie oglądałem to znaleźć o dziwo nie mogłem, przesunęli się może gdzieś na przestrzeni lat? bo wydawało mi się że byli idealnie naprzeciwko wjazdu na dworzec
  • Odpowiedz
@franaa: średnia tortilla mięso mieszane sos ostry za 16 zeta
pali w sam raz, mięsa nie pożałowali, kapucha może być, tortilla fajna bo gruba i nie przemakała, sos standardowo lał się dołem ale pakują w foliówkę więc nie ma problemu, mały minus za zawijanie całej w folię więc nie można rozpocząć konsumpcji od razu po otrzymaniu posiłku
7/10
  • Odpowiedz