Wpis z mikrobloga

@L3gion: nie, mam 1 GPU. Dlaczego akurat Compact? Bardziej szukam czegoś w okolicach ~400zl.

@edit:
Corsair Crystal Series 570X RGB Tempered Glass mam jeszcze do wyboru z promki xkomowej za 440zl.
@neferx: Bo przy dużych budach skończysz z wielkim pudłem po którym dosłownie hula wiatr ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taniej to Corsair 275R Airflow jest bardzo fajny. A z tych co podałeś to raczej bym się skłaniał ku Lancool.
L3gion - @neferx: Bo przy dużych budach skończysz z wielkim pudłem po którym dosłowni...
@neferx: A tak, sorki. Ale wnętrze ponoć to samo z małymi poprawkami. Cooler Master według mnie robi cienkie obudowy w niższym segmencie a P400A to konstrukcyjnie P400 z 2016 i niczym się nie wyróżnia.
@neferx: zgadzam się z @L3gion. Compact zdecydowanie oddaje. Nie jest pudełkiem na powietrze, wyglada schludnie. Sam kupiłem fractal design torrent compact i jest zajebisty, a z wymienionych przez wspomnianego Mireczka O11 jest zajebista tylko niestety zasilacz SFX.
@neferx: wybierałem z tych, wziąłem Lancool II Mesh z uwagi na mesh na piwnicy i możliwość instalacji wentylatorów pod GPU

Nie jest duża, 3090 wchodzi w sam raz