Wpis z mikrobloga

Będziecie się śmiać, ale jestem załamana stanem intelektualnym młodych polskich kobiet. Te teksty, że im się nudzi w oczekiwaniu na męża... Jak się komuś może nudzić w ogóle w obecnym świecie? Może rzeczywiście obracam się w trochę innym środowisku, bo aż tak na to nie zwracałam uwagi, ale ten odcinek mnie trochę rozwalił (player). Czy Wy też widzicie to, że tam nikt nie ma zainteresowań. Tak, wiem mało minut na ekranie itd., ale nie wiem jak obronić tekst, że w lesie jest nudno bez alkoholu, albo te przekleństwa Patrycji z fajką w ustach w sumie nie wiadomo na co i za co. Zero jakiegoś pokazania ciekawej osobowości, zainteresowania, charakteru. Może Dorota z tą medytacją, którą Piotr podsumował jak podsumował, ale też w sumie poza tym śpi do południa i co? Jestem pewnie jakaś dziwna, ale wydawało mi się, że ludzie jednak trochę ambitniej teraz żyją.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
Jak się komuś może nudzić w ogóle w obecnym świecie? - no właśnie! Dobrze to ujęłaś, nie ogarniam tego ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 8
@ART_31ja Jak ktoś ma zainteresowania, ciekawą osobowość i charakter, to raczej nie potrzebuje szukać szczęścia w takim programie. XD
  • Odpowiedz
@ART_31ja: nikogo nie usprawiedliwiam, ale weź pod uwagę, że montaż bardzo lubi wyciąć to i owo z wypowiedzi, szczególnie pań. W przypadku Kaśki i Doroty wycięli nawet to że pracują więc choćby pisaly książki amatorsko albo chodziły po linie, to jak to nie pasuje do scenariusza, to to wytną.
  • Odpowiedz