Wpis z mikrobloga

Takie moje moje małe podsumowanie
Takie zachowania Kubixa i Oliwki trzeba piętnować
Ludzie wyzbyci wszelkiej empatii i moralności
Sex jest dla ludzi, ale taki który nie krzywdzi innych osób nie w kiblu i na wizji żeby sobie Dominika mogła na to popatrzeć i reszta widzów
Strach pomyśleć jacy są na prawdę bez kamer jak się przestają zupełnie kontrolować
Jaką trzeba być pustą i zepsutą osobą żeby jeszcze się tym chwalić
I nie widzieć nic w tym złego
a kibel traktować jak normalne miejsce na ruchanko
Wniosek nasuwa się sam
Często musiała odwiedzać kible i dla niej to naturalna sprawa
Nie ważne czy ktoś z kimś jest i gdzie to się zrobi
Najważniejsza chwilowa przyjemność i zabawa bo przecież jesteśmy młodzi
I taka patologia ma być wzorem dla innych ha tfu

#hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aniulek88: ty tak serio? Ja pierdziele, czyli jakby ich pierwszy sex był w łóżku po bożemu, to było by lepiej tak? Jak można być tak płytkim i w taki sposób nieznajac kogoś oceniać.
Normalnie żmiją zabrzmiało
  • Odpowiedz
Miałam na myśli ich oboje
ale to chwalenie się tym i pokazywanie kibla z dumą jako miejsce graszek
To świadczy tylko o tym że mają #!$%@? na innych i że dla nich obojga to standardowe zachowanie
  • Odpowiedz
@Powymykam_12:
Nie chodzi mi oto w jakiej pozycji i gdzie powinni to zrobić
Tylko w jaki hedonistyczny sposób do tego podeszli
W ten sam dzień w którym odpadła
Dominika
Dla samego dla niej szacunku ten jeden dzień
  • Odpowiedz
@magdalena-ciszowska: wiesz… ja np spojrzałam na swoje zachowanie i nie zdażyło mi się nawet podrywać faceta, który był facetem lub obiektem zainteresowania moich koleżanek nie mówiąc o czymś więcej. Czy to daje mi już prawo do krytyki zachowania jakie zaprezentowała Oliwia.? Może mi się ono nie podobać ? Mam prawo o tym napisać na tagu, który temu po części służy ? Ludzie tutaj krytykują kogoś za wygląd, głos czy intelekt,
  • Odpowiedz
@magdalena-ciszowska: hmm… rzeczywiście aktualnie nie orientuję się jak bardzo niektóre sprawy z HP są rozdmuchane na różnych portalach i co ludzie tam piszą, żeby móc ocenić na ile przesadzają. Miałyśmy chyba trochę odmienne kwestie na myśli pisząc w tym miejscu komentarze :)
  • Odpowiedz