Wpis z mikrobloga

Part 2

MMS to nic innego jak mieszanka chlorynem sodu i kwasem cytrynowym. Odrazu sprostuje, ze przecież kwas cytrynowy to nic złego - no tak, ale spożywczy kwas cytrynyowy ma 5%, a nie 50% tak jak sie wciska w tej cudownej substancji.
A chloryn sodu proszę nie mylić z chlorkiem sodu, który jest solą kuchenną xD Jest to wybielacz, mocno zrący swoją drogą, szczerze mówiąc, ze te proporcje, które podawał AJ na filmiku, mozna by było uzywać do basenu, zamiast uzywać chloru do basenu.
I dlaczego to jest bullshit, ze on tylko pokazywał na swoim organizmie i nic więcej.
Po pierwsze tytuły i sugestie - w jednym filmiku sugerował, ze dokuczał mu grzyb (na którego nie ma żadnych naukowych dowodów), a dzięki tej cudownej substancji wyzdrowiał w tydzień. W drugim sugerował zaś, ze to go postawiło na nogi.
No dobrze, ale prócz tego w opisie podawał dokładną informacje, jak te substancje przygotować, a pod drugim filmik dawał odniesienie do szurskiej strony, ktora zdesperowanym ludziom chorym na raka proponowała wybielacz.
Więc tak, w mojej ocenie promował te znachorskie sposoby leczenia.
A jaki ma argument, ze filmiki były 5 i 4 lata temu dodane, skoro jak wpiszecie MMS to są pierwsze proponowane filmiki?
Co ma też poczuć osoba chora na raka lub na inna przypadłość, jak zobaczy tak młodego i dobrze zbudowanego chłopaka w pełni sił? Pomyśli, że zawdzięcza to dzięki picu wybielacza.

#famemma #szury #fagata #revo #mms
  • 4
@RadekZKrakowa: No ja jakoś z 5 lat temu spróbowałem MMS po obejrzeniu filmu AJ'a, bo złapało mnie przeziębienie, a miałem ważne wydarzenie, którego nie mogłem opuścić. Obejrzałem jego filmik i poczytałem też inne opinie, jak to ludzie po tym magicznie zdrowieją, stwierdziłem czemu by nie spróbować. Na szczęście skończyło się tylko na tym, że kompletnie to nie zadziałało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć nie wiem, czy nie
@RadekZKrakowa: MMS nie jest wybielaczem (podchloryn sodu, NaClO) ani chlorem (Cl2), jak często fałszywie twierdzi się w mediach, ale składa się z dwóch istotnych składników, a mianowicie jonu chlorkowego (Cl-), który znajdujemy również w normalnej soli (Na+Cl-) i tlen (O2). Pozytywne działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe wynika głównie z procesów utleniania, ponieważ tlen (O2) jest najważniejszym składnikiem aktywnym cząsteczki dwutlenku chloru (ClO2).