Wpis z mikrobloga

@przegraniec01: zTo już zależy od Ciebie.
Cięzko mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo środki ofensywy należy stosować w zależności od przeciwnika.

Opcja 1:
Napisz do niej OD RAZU - ta opcja wedlug mnie nigdy nie jest dobrym wyborem, bo będzie wskazywać, że jestes tzw. nasilakiem. Kobieta, jak i mówiąc szczerze głównie TY, bo to o Ciebie przecież chodzi, powinniście na chłodno to przemyśleć, "poukładac w głowie klocki". Wracając ad meritum, ona nie może poczuć, że jesteś spermiarzem.
Każdy do niej pewnie spermił, Ty masz być
  • Odpowiedz
@przegraniec01: Może odpuścić, bo takie są kobiety.
Ale tym samym będziesz wiedzieć, że jej nie zależy w rzeczywistości.

Ja dałbym sobie deadline 2 dni. Potem sam bym napisał.
Generalnie powinniśmy zacząć od tego, czego oczekujesz od niej?
Czy jest to kobieta na tzw. "raz" czy nie na "raz" czy może
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Ogólnie zgadzam się co do zasady partnerstwa i obopólności, sam w to głęboko wierzę. Ale z drugiej strony, jak wszyscy będziemy starali się "wyczekać przeciwnika", to nigdy nie stworzymy dobrej relacji, a masa potencjalnych fajnych związków - przepadnie. Bo w poradniku dla kobiet i mężczyzn było napisane żeby czekać.
  • Odpowiedz
@MatiKosa: Ja pisze jedynie o samym początku, a nie późniejszej relacji, bo to już inna liga.

Kiedyś mawiało się kuj żelazo póki gorące, z perspektywy czasu mogę napisać jedynie, że kując to żelazo od razu, nigdy nie udało mi się zbudować dłuższej relacji.
A czekając i niestety, bawiąc się w gierki, już tak.
  • Odpowiedz