Wpis z mikrobloga

Garść newsów o #realmadryt z dnia 25.04

✅ Królewscy wieczorem odbyli trening na City of Manchester Stadium. Były to ostatnie zajęcia przed pierwszym półfinałowym spotkaniem Ligi Mistrzów z Manchesterem City | real-madryt.pl

✅ Media: Kulisy decyzji Antonio Ruedigera. Dla Realu Madryt odrzucił lepsze oferty | meczyki.pl

✅ David Alaba i Casemiro polecieli z drużyną do Manchesteru. Występ jednego z nich pozostaje pod ogromnym znakiem zapytania | real-madryt.pl

✅ Real Madryt domknął transfer Ferrána Quetglasa. Królewscy intensywnie pracowali nad sprowadzeniem urodzonego w 2005 roku bramkarza od końca marca | real-madryt.pl

✅ Betis opcją dla Isco. Umowa pomocnika w Madrycie wygasa 30 czerwca tego roku, a jego celem jest kontynuowanie kariery w klubie z europejskimi aspiracjami. 30-latek chętnie dołączyłyby do ekipy Manuela Pellegriniego, z którym miał okazję pracować w Maladze | real-madryt.pl

Linki do pełnych treści powyższych oraz wielu innych newsów znajdziesz w aplikacji mobilnej Follow Your Club, dostępnej w Google Play. Więcej informacji na stronie aplikacji.

Daj znać w komentarzu czy jesteś zainteresowany regularnym zestawieniem krótkich, najważniejszych informacji o klubie Real Madryt.

------------------
Jakiś czas stworzyłem stworzyłem aplikację mobilną do śledzenia newsów sportowych o wybranych klubach piłkarskich. Pisałem o tym tutaj. Korzystając z tego, że mam do dyspozycji taką bazę newsów, postanowiłem regularnie dzielić się nią z Wami.

#realmadryt
  • Odpowiedz