Wpis z mikrobloga

Będę się zabierał za elegancką naprawę progów w mojej furze. Jest tam jedna dziura a kasę na wymianę progów będę miał dopiero gdzieś w wakacje a trzeba podbić przegląd. Mam taki pomysł żeby tam wszystko oczyścić z rdzy później bym dał tam matę szklana z żywica i na koniec szpachla i baranek. Będzie to jakoś wyglądać czy mam tam coś innego zrobić? #blacharstwo #ruda #rdza #mechanikasamochodowa
marcelDown - Będę się zabierał za elegancką naprawę progów w mojej furze. Jest tam je...

źródło: comment_1650899361HvGiXSaBZNG4zHJQ1Kvcg1.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@marcelDown: wyglądać będzie ale za rok wygnije do zera
już lepiej byłoby chyba wcale tego nie robić bo za dziurę w progu zewnętrznym nikt ci nie #!$%@? auta na przeglądzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcelDown: Nie słuchaj @Pangia bo #!$%@? głupoty jak dobrze oczyścisz z rdzy i potem zabezpieczyła np bitgumem to będzie się zajebiście trzymało, ja zrobiłem taki manewr w podwoziu z 6 lat temu, zabezpieczyłem bitgumem i jest gitara. Aaa tylko dobrze by było jeszcze położyć na tą dziurę jakiś rstop.
  • Odpowiedz
jak dobrze oczyścisz z rdzy i potem zabezpieczyła np bitgumem to będzie się zajebiście trzymało


@HaSSaN: i wtedy już prędzej, jak on nałoży baranka na szpachlę to to #!$%@? da mówiąc wprost, równie dobrze może sobie baranka na tę dziurę psyknąć
  • Odpowiedz
@HaSSaN: @Pangia: to mam na oczyszczona dziurę dać tego bitguma? Szpachlować to później czy już nie?


@marcelDown: Robisz tak, rozwiercasz dziurę i czyścisz z rdzy na tyle na ile się da, na to dajesz 2x rstop wokół tej dziury, potem dopiero na to kleisz włókno szklane z żywicą epoksydową, jak żywica zaschnie to dopiero to zabezpieczasz bitgumem i będzie gitara. Tylko nie wiem jak Ci się będzie kleiła ta
  • Odpowiedz