Wpis z mikrobloga

elo mireczki, może ktoś robił ostatnio reaserch w kwestii laptopów do 10k? najchętniej 7-8k

Będę używać głównie do pracy, do grafiki 2d/3d. Do tej pory miałam stacjonarkę, ale potrzebuje czegoś bardziej mobilnego. Teraz mam ryzena 9 3900x i geforce gtx 1060 i najchętniej celowałabym w coś trochę lepszego, szczególnie grafika.

btw są może jakieś komisy skupujące komputery/komponenty? Jak myślę o sprzedawaniu na olx to robi mi się niedobrze.

#komputery #laptopy
  • 6
@awjck: Też się podczepię do tematu. Ktoś sprawdzał może te nowe Asusy ROG Strix lub MSI z ryzenami 6000? One właśnie są w podobnych kwotach w zależności jaka grafika
@awjck: jasne że są komisy/lombardy - tylko miej świadomość że wartość max 50% rynkowej.
Ja skupuje dużo sprzętu, ale czasami przychodzi jakiś odklejeniec, który dziwi się że dostaje propozycję połowy wartości rynkowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yggas: z nowymi rog strix mogą być problemy z zasilaniem. Na razie potwierdziło się to na intelu z 3080ti. Nie wiem jak z innymi konfiguracjami, ale należy mieć na uwadzę potencjalne problemy.
@awjck: dużo ludzi mówi o OLED że to ekran na 2 lata a potem się wypala xd jak na razie tylko jest parę laptopów z tym ekranem ale fakt, widziałem w media na żywo i obraz jest niesamowity