Wpis z mikrobloga

@Oskaros: os miesiąca w tym siedzę, własnie udało mi się dziś wymintować uncommona co finalnie dało mi to, że projekt mi się już zwrócił. Mam 18 butów w tym momencie i teraz cały zysk z chodzenia i mintowania ładuję już w inne krypto. Perspektywa na rozwój jest ogromna. Obecnie na walucie planuje deflacja, ludzi chce dołączać o wiele więcej niż jest zaproszeń dostępnych na dzień. Ekonomia jest genialnie przemyślana tego projektu.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: wszystko się ze sobą spina, niczego się nie generuje za dużo i każdy element tej 'gry' jest ze sobą skorelowany cenowo.
Ulepszenia kupuje się za ich tokeny i upgrade, GST I GMT. Buty sprzedaje się natomiast za solanę (głównie, jest jeszcze bnb ale to na razie służy do NFT, które mają na binance i tam partnerstwa).
  • Odpowiedz
wszystko się ze sobą spina, niczego się nie generuje za dużo i każdy element tej 'gry' jest ze sobą skorelowany cenowo.


@Yuusuke: super wytłumaczenie. już wszystko kumam xd no ale już mi ktoś tutaj pisał, że jednak można te ulepszenia kupować też za bnb i sol. Ale to mniejsza o to bo to nie ma szans dłużej przetrwać. W końcu skończą się nowe osoby, które będą chciały w to wejść i
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: Hmm, najlepiej wbij na grupę na discordzie, tam jest polski dział i jak czegoś nie będziesz wiedzieć to pytaj.

W końcu skończą się nowe osoby, które będą chciały w to wejść i cała piramida się posypie jak domek z kart.


@WhiskeyIHaze: jak masz takie podejście to wyjdź z krypto. Szkoda mi czasu na odpowiadanie na takie posty ;)
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze Nowe osoby raczej się nie skończą, tylko będzie ich ubywać, bo aktywność fizyczną uprawiają miliardy ludzi na świecie i większość by chciała dodatkowo coś na tym zarobić. Poza tym to będzie dobra rzecz, bo spadną ceny i nie będzie tak jak teraz, gdy najsłabsze buty to ok. 1k usd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yuusuke: w krypto pewnie dłużej niż ty jestem. Nie wszystko to piramidy xD a jak widzę post zachwalajacy ekonomię projektu a potem tłumaczenie: no bo wszystko ładnie pasuje to mi się śmiać chce
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: to był zupełnie inny projekt niż tamten inny scam, wyszedłem z tego w odpowiednim czasie zarabiając około x10. Jednak tu nie ma co porównywać takiego gównoprojektu ze stepn. Nie będę odrabiał pracy domowej za kogoś. Jak kogoś interesuje to jest cały whitepaper do przeczytania.
Jeśli stwierdzasz że nie chcesz wchodzić po przeczytaniu, twoja sprawa. Ale nazywanie czegoś piramidą bez w ogóle zobaczenia o co chodzi jest śmieszne. Jakby nie patrzeć,
  • Odpowiedz