Wpis z mikrobloga

Jakie macie inne sposoby na zagęszczanie brody oprócz #minoxidil
Ja stosuję:
dermaroller 1 mm co 2/3 tygodnie - myślę, że on daje najlepsze efekty
DIY olejek do brody - 95% jojoba, 3% mięta pieprzowa; 2% cedr (niby są na to jakieś badania, jednak wiele brodowych świrów twierdzi, że nie zwiększają gęstości a tylko wzrost; ale jakiś olejek i tak trzeba mieć więc nie zaszkodzi)
DIY krem z kilka procent l-karnityny
sama l-karnityna doustnie (w sumie nie zaszkodzi, a i tak ćwiczę siłowo)
biotyna doustnie

samego minoksa stosowałem 3 miesiące i zarzuciłem bo miałem znacznie powiększone węzły chłonne i ogólnie cała morda była opuchnięta; myślę że to z powodu obecności w składzie glikolu propylenowego, który jest alergicznym gównem;
a pianka bez niego jest droga w Polsce

same efekty moich kuracji oceniam pozytywnie; z goatee i bardzo słabych policzków przeszedłem w mini full-bearda; takie 5/10 nie ma wstydu nosić, ale można by lepiej. Ale najważniejsze, że widać ciągły progres; może nie ma szału jak na minoksie, ale jestem zadowolony

Jak ktoś wie, gdzie w normalnej cenie da się kupić minoksa bez glikolu to proszę o info.

#broda
  • 6
ogólnie cała morda była opuchnięta; myślę że to z powodu obecności w składzie glikolu propylenowego, który jest alergicznym gównem;


@ku_wolnosci: to raczej od samego minoxidilu, bo obniża ciśnienie więc robi się retencja wody na twarzy (mniejszy przepływ płynów). Mi pomogło cardio + diuretyki

gdzie w normalnej cenie da się kupić minoksa bez glikolu to proszę o info.


Jedyna alternatywa dla pianki to minox 7% w trichosolu (bez glikolu), przeliczając na stężenie