Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mireczki. Mam 24 lata, na swoim koncie licencjat z kierunku typowo humanistycznego (dla bardzo wielu z was typowy gównokierunek). Obecnie kończę magisterkę ze stosunkowo nowego kierunku, human z elementami grafiki, tworzenie animacji, UI, troszkę z IT czyli agile, scrum, html, firebase (ostatnio widać spory wysyp kierunków tego typu). Utrzymuję się sama od dłuższego czasu (praca totalnie nie związana z moim kierunkiem). Po ukończeniu magisterki planuję wyprowadzkę oraz zmianę pracy na coś bliższego mojemu wykształceniu. O dziwo w większych miastach udawało się znaleźć jakąś propozycje pracy w korpo z sensowymi pieniędzmi, jedyny problem w tym, że dopiero planuję wyprowadzę. Chciałabym dowiedzieć się więcej o digital marketingu, szczególnie SEO. Zastanawiam się nad podyplomówką z marketingu internetowego lub kursem SEO (z tyłu głowy gdzieś tam jeszcze są studia zaoczne ale to jest wynik moich wyrzutów sumienia co do pierwszego kierunku, który wybrałam). Czuję, że podyplomówka to będzie typowa bezsensowna teoria z kolejnym papierkiem na koniec. Kurs wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Co sądzicie? Czy warto? Z góry dziękuję za pomoc!
#seo #pracbaza #studia #gownokierunek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6262926df139cdd788092387
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego co wiem do marketingu nie potrzeba konkretnego kierunku studiow, czesto tam nawet pracuja osoby bez jakichkolwiek studiow. Patrz bardziej kategoriami gdzie wiecej wiedzy wyciagniesz, a nie czy bd mial bardziej czy mniej wartosciowy papier po tej podyplomowce.
  • Odpowiedz
Chcesz się nauczyć pozycjonować strony internetowe?
Wybierz sobie średnio konkurencyjną branżę, kup domenę, stwórz stronę, zoptymalizuj ją i można pozycjonować! Nic nie uczy tak szybko i dobrze jak praktyka!
  • Odpowiedz