Wpis z mikrobloga

@suslogon-szczecinski: Za dzieciaka dużo grałem w gry, później jakoś mój entuzjazm opadł.
Z tą generacją odkryłem miłość do gier na nowo xD ledwo usiądę do konsoli a gra już odpalona. Mam ochotę na krótką rozgrywkę to też nie ma problemu.
Kupiłem series s bo w sumie nie wiedziałem czy w ogóle ten zakup będzie mieć sens, ale jestem zachwycony że tak mała konsola tak wiele potrafi.
Super sprawa, pewnie w
  • Odpowiedz
@BurmistrzKosmosu: no mi gamepass pomógł w powrocie do gier. Wizja kupowania gier za 200+ zł mi nie pasuje ale ten abonament i możliwość pogrania w różne tytuły jest super. A jeszcze szybkie przełączanie się między nimi bajka. Takie Halo czy Forza to nie wiem czy w ogóle się wyłącza :D
  • Odpowiedz
@NewSadist: nie da się pewnie dlatego, że nie ma to za bardzo sensu, nawet jak jakaś gra ma z nim problem wystarczy taką ręcznie zamknąć i tyle, ale tylko w kilku miałem jakiekolwiek problemy.

Istnieje jakiś inny powód dla którego chciałbyś to wyłączyć?
  • Odpowiedz
fajnie że Wam się podoba ta funkcja, ja np chciałbym móc ją wyłączyć w ustawianiach konsoli ale na razie się nie da :-/


@NewSadist: sorry, jaki jest sens wylaczenia tej funkcji?
  • Odpowiedz
@suslogon-szczecinski: no totalnie! U mnie tak samo. Miałem tak długą przerwę w grach, że teraz mam dużo nadrabiania więc nawet jak wrzucą starszy tytuł to dla mnie super, bo wiem że niektórzy na to właśnie narzekają. Mam xboxa od premiery a kupiłem sobie może z 3 tytuły.
  • Odpowiedz
@suslogon-szczecinski: @ejenes:

Gram w grę online, wychodzę, zamykam ją w dashoardzie po czym wyłączam konsolę, Uruchamiam konsolę na drugi dzień odpalam gierkę i jestem #!$%@? w lobby po czym gra informuje mnie że przekroczono limit czasu czy coś tam i muszę na nowo uruchamiać
  • Odpowiedz