Wpis z mikrobloga

Dobra ziomeczki, posłuchałem jak wszyscy chwalą gierkę po patchu, więc chciałbym w nią pograć, ale mam kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi.

1. Czy da się ustawić sterowanie 1 do 1 z fify, tak żeby przy każdym strzale nie #!$%@?ć wślizgu?
2. Na start kupiłem insigne i... Nie mam hajsu. Ogarniam zgranie, menedżerów i treningi ale nie wiem skąd brać GP i te inne całe te na zakup zawodników. Ktoś mi rzuci jakiś poradnik (najlepiej po polsku) żebym nie musiał grać klockami po 50 overalla?

#efootball #pes #gry #xbox
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalxd21: 1. Tak, musisz ustawić typ sterowania Alternate. Wtedy masz praktycznie jak w fifie.
2. Jak masz PS plus to możesz odebrać bonus z PS store. A tak to warto zrobić eventy te offline - kilkadziesiąt tysięcy monet wpadnie.
  • Odpowiedz
@chim3ra: niestety ale gram na xboxie... Te eventy offline, gdzie one są? Bo zarówno w authentic jak i dream team mam tylko online, jak odpaliłem grę miałem kilka meczy offline a teraz ciągle online.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalxd21: Niestety na Xboxie tego nie dali i jak nie grałeś w wersję 0.9.0 to masz na start ciężko niestety.
W Authentic możesz śmiało uczestniczyć bo tam się tylko rozgrywa mecze, nie trzeba nawet wygrać. Najwięcej monet daje La Liga.
A w Dream Team ten event z La Ligi jest offline - drugi jest online a tam możesz mieć ciężko.
  • Odpowiedz
@chim3ra: ehhh, czyli #!$%@?, liczyłem na zajebistą zabawę w jakąś alternatywę dla fify, a tak muszę poczekać 2 tygodnie aż fifa będzie w game passie.... pieprzona fifa...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalxd21: W fifie i tak będzie lipa jak będziesz startować od zera - ludzie będą mieć składy +90 i setki h doświadczenia.
BTW za 100k monet da się już złożyć niezły skład którym da się powalczyć w Dream Team.
  • Odpowiedz
@chim3ra: właśnie #!$%@?łem, samouczek mi kazał kogoś kupić, myślałem że potem dostanę hajs, miałem 200k, wziąłem insigne za 180k... A w fifie faktycznie będzie #!$%@?, ale sobie w 2 tygodnie zrobię skład równy im, będę mógł handlować i będę miał po co grać. A tak jak zrobiłem eventy to jedyne co mi zostaje na razie to logować się codziennie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalxd21: 180k na jednego gracza to na start pomyłka. Pamiętaj że nawet jak kupisz tańszych piłkarzy to każdego można trenować (najpierw polecam danie kilku pkt w przyswojenie taktyki, 90 minimum).
No właśnie za logowanie też dają sporo, więc można szybko uzbierać monety.
Handel w tej części Fify nie ma racji bytu - nawet nowe karty z eventu potrafią kosztować śmiesznie mało po kilku dniach. Messi i CR są fodderem co mówi
  • Odpowiedz
@chim3ra: ze zgraniem i rozwijaniem zawodników już obejrzałem poradniki, odnośnie rozwoju drużyny i tego by nie wydawać wszystkiego na start nie znalazłem nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w fifie to powiem ci że w zeszłym roku w wakacje na PC wykupiłem ea pass, i to jakoś w lipcu i jeszcze ponad miesiąc zabawy miałem, nawet stworzyłem drużynę nie odstającą od reszty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalxd21: Tylko że w EFootball jest jedna zmiana - piłkarze nie uczą się taktyki grając tylko trzeba na to przeznaczyć kilka punktów umiejętności.
W Fifie też jakbyś wydał na start całą kasę to grałbyś brązowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potem to już EA rozdaje karty za darmo więc nie dziwię się ale wtedy to już jest end game, karty mało co się różnią.
  • Odpowiedz
@chim3ra: już lepiej jak rozdają za darmo w sumie... Wtedy przynajmniej nie #!$%@? się że dzieciak po drugiej stronie kupił se Ronaldo i wpada mu wszystko, bo obaj możecie go mieć więc liczą się umiejętności. Ale fakt faktem że przez to FIFA stała się abstrakcją, a gra przypomina sama w sobie Galactic Football. Mam nadzieję że PES niedługo pójdzie dobrą drogą, taką totalnie alternatywną dla fify. tylko niech dadzą coś do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalxd21: 8 miesięcy po premierze to każda karta ma już te +90 statystyk wszelakich więc who cares kim się gra, każdy zapierdziela i jest silny, tylko sylwetką, pracowitościami i gwiazdkami.
No EFootball na razie jest średni ale Unreal Engine pozwala im wprowadzić wiele dobrego w przyszłości jak pokazała zmiana z wersji 0.9 na 1.0
  • Odpowiedz