Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: z tym ASO to też ostrożnie bo skasują 500zl a jedyne co więcej zrobią to podłączą komputer i sprawdza w swojej historii (akurat na tych rzeczach może komuś zależeć)

Mechanicznie/lakierniczo nic więcej nie zrobią niż SKP, gwarancji też żadnej lepszej nie dadzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: zrobią chociażby to, że ten samochód będzie sprawdzony bez jakiegoś pośpiechu. Na SKP będzie to prawdopodobnie zrobione na #!$%@?. Z grubsza będziesz wiedział czy auto się nie rozlatuje ale to nie ma nic wspólnego z rzetelnym sprawdzeniem i szukaniem ukrytych wad.
@sqim: jakbym nie miał kilkuletniego doświadczenia z różnymi ASO to bym nawet uwierzył w ten twój komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile to razy wracałem bo nie wymienili jakiejś uszczelki i ciekło itp itd xD jedyna zaleta ASO jest taka, że robią na częściach oryginalnych i mimo wszystko nie są firmą krzakiem więc nieprzyjemne sytuacje zazwyczaj udaje się ogarnąć, a nie to co u Mietków "do bramy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: nie twierdzę, że ASO to idealne warsztaty ale na pewno lepiej tam sprawdzić niż SKP. Niestety ale rzetelne sprawdzenie samochodu (co i tak nigdy nie da gwarancji, że cos się nie będzie psuło) swoje kosztuje, 300 to absolutne minimum wśród rzeczoznawców, w warsztatach też bym raczej nie liczył, że zapłaci się mniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RadeC: nie wiem jak w sobotę, ale ja robiłem przegląd przed zakupowy u mechanika. Faktycznie trwał 2 godizny I auto zostało dość dokładnie sprawdzone. Przynajmniej teraz wiem co trzeba zrobić by mieć spokój :D