Wpis z mikrobloga

Mam pytanko, kilkanaście dni przerwy miałem od ER i jestem obecnie przed Radahnem, od początku gry latam z bloodhound fangiem +6, a build mam z tego co pamiętam koło 30 witalności, 25 wytrzymałość, 40 siła(nie wiem po co tyle w siłe ładowałem), 35 zreczność w inne staty nie ładowałem. Cos byście zmienili? Myślałem, żeby coś pozmieniać w tym bo atakuje tylko wręcz a chetnie bym porzucał zaklęcia ale kompletnie nie wiem jak to pozmieniać bo to pierwsza moja gra soulslike. Myślałem też nad dwoma katanami bo mam już moonveila ewentualnie zamienić bloodhound fanga na moonveila.
#eldenring
  • 7
@Megawonsz_dziewienc: bardziej chodzi mi o to czy pozamieniać staty bo nie wiem jak później gra będzie wyglądała, szykowałem się do olbrzymiego miecza stąd tyle siły ale za wolno mi się nim uderza i wolę szybsze bronie, a teraz tego moonveila znalazłem i widziałem że dużo ludzi z katanami lata albo spelli używa
hetnie bym porzucał zaklęcia ale kompletnie nie wiem jak to pozmieniać bo to pierwsza moja gra soulslike


@archanger: przejrzyj jakie masz zaklęcia/inkantacje, poczytaj i pomyśl czego byś chciał używać, nast. sprawdź jaki jest wymóg do nich i zrób sobie w akademii respec statów, masz kilkanaście możliwości zmienić staty więc na spokojnie możesz sprawdzić i te pod INT i te pod FTH, inna sprawa co będzie odpowiadać Twojemu playstyle'owi... jak dwie katany
@archanger: Jak się nie czujesz prosem i nie chcesz być glass cannonem to śmiało witalność ładuj tak do 45-50 co najmniej, szczególnie jeśli z tym udźwigiem biegasz na średnich armorach.