Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest tu jakaś mirabelka która chciałaby pójść na wesele na początku czerwca? Historia standardowa, nie mam z kim iść a głupio mi odmówić bliskiemu koledze. Mogę się odwdzięczyć w drugą stronę jeśli Ty potrzebujesz też partnera w jakimkolwiek innym terminie. Nic zobowiązującego, nie jestem jakimś creepem, nie zrobię Ci wstydu. #halp #pytanie #rozowepaski #ogloszenie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625e932d77ac277f47a72428
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jest tu jakaś mirabelka która chcia...

źródło: comment_1650404771BmRAfZDwHWgX4gfdJfDdgB.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: a ja nie rozumiem jak na wesele, czyli przeważnie imprezę ważną dla kogoś nam bliskiego można spraszać totalnego randoma. To jest dopiero brak szacunku do tej osoby. Powiedzieć że się jest przegrywem to właśnie ogłaszać się jak jakaś pała w necie, zamiast normalnie iść samemu, dobrze się bawić, zapoznać kogoś tam na miejscu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Ja tak uwazam. Nie idź samemu na wesele, chyba że w ostateczności wiesz że jakaś panna też będzie sama. To na pewno nie będzie dla ciebie żadne "wesele". Idź na mszę, złóż życzenia młodym i ulotnij się do domu. Samemu to można iść na domówkę, do pubu, na jakieś tańce ale nie na wesele.
  • Odpowiedz
@ujumuju: nie ma szans by kogoś poznał z taką percepcją zapoznawczo-zaczepną a raczej jej braku. Niestety nawet jak ma jakieś pary na tinderze to i tak się boi pewnie napisać albo pisze nie składnię licząc że druga strona mu zaproponuje spotkanie, a to tak działa że nasza kultura wymusza żeby to facet wszystko zaczynał.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: @cotozazycie: @2564: Co Wy człowiekowi za głupoty gadacie to głowa mała. Stawiam Was na równi z 60-cio letnimi ciotkami które siedząc przy stole będą gadać, że coś z OPem nie tak, że sam na wesele przyszedł...

W czym szukanie partnerki na siłę ma być lepsze od pójścia samemu i dobrej zabawy? Mój znajomy dziewczyny nie ma i na żadne wesele nie brał partnerki na siłe (a bez problemu
  • Odpowiedz
q: Z tego co wiem, na Fejsbuku jest spotted, na którym ogłaszają się Panowie i Panie chętni na wesele i poszukujący partnera na takowe. I chyba grupa też jest. Głowa do góry i spróbuj tam :D I nie przejmuj się tym gadaniem wyżej, to częsty problem obecnie jest. Na pewno kogoś znajdziesz :) Powodzenia!

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@ATAT-2: ja kiedyś na weselu dużo czasu spędziłem gadajac z laska która przyszła z kolegą chłopaka przyjaciółki i się okazało że typ się szybko nawalił i odpalał oborę a ona się tylko żenowała i nudziła
  • Odpowiedz
To na pewno nie będzie dla ciebie żadne "wesele". Idź na mszę, złóż życzenia młodym i ulotnij się do domu


@cotozazycie: że też dostałeś dwa plusy za tak gównianą i nie życiową poradę
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Dobra, miałem na myśli sytuację w której chłop mieszka sam gdzieś powiedzmy w mieście a rodzina na wsi uważa go już za dziwaka, starego kawalera i gość też widzi, że coś z nim nie tak. Wówczas nie ma szans na swobodną zabawę na weselu. Wszystko zależy od wieku, ludzi, środowiska.
@AnonimoweMirkoWyznania:
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ojejku nie idź sam bo co ludzie powiedzą a nie daj boże pomyślą ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyhoduj sobie jaja i charakter a nie będziesz się przejmował takimi banałami czy na wesele iść sam czy na siłę szukać partnerki czy może iść z kotem na smyczy. Jesteś chłop robisz co chcesz nie musisz się nikomu tłumaczyć dla czego robisz rzecz x czy y a reszta może
  • Odpowiedz
OkiełznanaMucha: > Ciągle tylko równamy w dół i ułatwiamy lamuson życie. Życie dla lamusów ma być trudne żeby ich motywować do ogarnięcia się
@ujumuju: ale #!$%@?

sorry na masowej imprezie z alkoholem żeby nie umieć kogoś poznać...

@ujumuju: no straszne, może nie każdy lubi się #!$%@?ć albo jest tak nieśmiały, że nawet alkohol mu nie pomoże?

niestety rokse usunęli tam też były dziewczyny do wynajęcia dla lamusów

@ujumuju:
  • Odpowiedz