Wpis z mikrobloga

@Mehgods: kop i się nie zastanawiaj. Wyobraź sobie że ja zamówiłem sprzęt podczas poprzedniej bańki i też spadek kursu całkowicie mnie zniechęcił. Jeszcze miesiąc temu to co wykopałem było niemal nic nie warte :) dzisiaj żałuje że nie kupiłem więcej sprzętu :P Kurs ma coś wspólnego z pieniędzmi jakie ludzie wydali na sprzęt do wykopania ich. Ryzyko jakie ponosisz to takie że ltc upadnie całkowicie z przyczyn wyższych. O kurs to
@invit: tak, ale za 2 miesiące już nawet nie będzie pokrywać kosztów prądu, BTC jest bardzo niepewny, dlatego się powaznie zastanawiam póki jeszcze mogę oddać korzystając z 10 dni, czyli jeszcze tydzień mi został na podjęcie decyzji. Mam nadzieję, ze do tego czasu sytuacja się wyklaruje.
@Mehgods: w najbliższej przyszłości z pewnością nie, ale w perspektywie roku jest to bardzo możliwe. Z koparkami jest zawsze tak samo, kopanie nigdy nie opłaca się w momencie zakupu. Aż dziwne że po jakiś forach się nie pytałeś zanim kupiłeś, każdy ci powie, że jest to inwestycja długoterminowa która zakłada że kurs pójdzie w górę.
@invit: przez ostatni miesiąc była opłacalna, to był wyjątek bo kurs LTC poszedł w górę, a trudność nie zdążyła, także kto przez ostatni miesiąc kopał ten najlepiej na tym wyszedł, niestety się spóźniłem :D

Teraz zastanawiam się nad FTC, moim zdaniem nawet teraz przy spadkach ładnie to wygląda i sprzęt by się zwrócił po 3 miesiącach, ale jest bardzo możliwe, że FTC spadnie do zera bo od jakiegoś czasu ma trend