Wpis z mikrobloga

@sanger: napisałeś co robisz i że brzydki nie jesteś, ale to dalej nie tworzy całości...pisząc, że jesteś teraz z kimś jednocześnie szukając oficjalnie nowej "zdobyczy" daje dużo do myślenia, więc nie wystawiaj sobie za szybko laurki :) Kobiety poza mięśniami, wykształceniem, ładną buźką i ubiorem widzą dużo więcej, niż Ci się wydaje, a na pewno dostrzega to taka, która, jak napisałeś wyżej, coś sobą reprezentuje
  • Odpowiedz
@bialaowca: korzystam z mlodosci. Z roku na rok czas biegnie coraz szybciej. Za kilka miesiecy bedzie dopiero cwierc wieku:p. Czas na reprezentowanie soba czegos lepszego jeszcze przede mna.

@sspiderr: uwazanie sie a bycie, to dwie rozne rzeczy:d uwielbiam cebule, dzisiaj juz troche spozylem z twarozkiem
  • Odpowiedz
@Radkovv: skoro tak to Twój wpis:

"znam to:d ja to sobie tlumacze, ze takie czekaja na ksiecia w lsniacej zbroi na #!$%@? koniu i wiekszosc z nich, jesli w pore nie otrzezwieje, skonczy jako stara panna pezesiadujaca cale dnie z kotem na kolanach"

jest z dupy wziety, dziękuję, dobranoc
  • Odpowiedz
@bialaowca: Nie jestem ideałem i nigdy nie twierdziłem, że jestem. Nie sądzę również żebyś ty miała jakiegoś królewicza na podorędziu, chyba że takim mianem określasz swego kota. Również nie chodzi o dziewczynę, bo nie miała możliwości by dowiedzieć się cokolwiek o niej. Nie rozumiem dlaczego na siłę próbujesz znaleźć i udowodnić winę o niedopasowanie i że leży po mojej stronie a nie po stronie dziewczyny o której na razie nic
  • Odpowiedz
@bialaowca: Zwykle jak nie mam nic do powiedzenia to po prostu nic nie mówię. Niestety kobiety nie przestrzegają tej prostej zasady. Cieszę się, że ci się układa w życiu, winszuję i życzę szczęścia.
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: @Radkovv: Nie jest najgorzej, po dwóch dniach w końcu odpisała (wymawiała się, że miała dużo nauki, studiuje 3 kierunki) i jesteśmy umówieni na weekend. Także może nie jest z niej chyba taka królowa lodu :) trochę pewności mi wróciło. trochę za bardzo spanikowałem wcześniej
  • Odpowiedz