Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ha1rless: Bez kitu xD W sumie co to za różnica, że pokarzesz dupę w stringach na wakacjach czy na zdjęciu i tak każdy widzi to samo z gołym brzuchem itp przecież teraz co któraś losowa laska na ulicy ma crop-top. To nie laski ponoszą winę, że w ten sposób zarabiają a banda głąbów która to kupuje
  • Odpowiedz
@Ha1rless: Nic dodać nic ująć. Dobrze ogarnięty temat i w ciągu powiedzmy 5 lat na upartego można tyle wydoić co normalni ludzie w ciągu całego życia nie zarobią.
  • Odpowiedz
@FaterAnona: Dlaczego niby uważasz, że ''z tym sposobem jest coś nie tak''? Sorry, ale o ile taka osoba nie krzywdzi innych ludzi, sama nie jest krzywdzona to jej wolny wybór oraz prawo a innym totalnie nic do tego. Śmiem twierdzić iż wiele z pozoru normalnych dziewczyn ma większy przebieg od tych co się przedają w internecie taki realny
  • Odpowiedz
@Cztero4tomowy_: alez ja jej nie odmawiam prawa do sprzedawania swoich fotek w internecie. Po prostu uważam, ze jesli mogę sobie popatrzeć na intymne zdjecia laski, ktorej nawet nie znam, to niezbyt szanuje ona swoją prywatność oraz siebie. Jezli mogę dostac od niej intymne fotki kiedy chcę, płacąc jej za to w pewnym stopniu handluje ona swoim cialem. Nic mi do tego, niech się #!$%@? jesli ma ochotę. Just saying. Ja bym
  • Odpowiedz
@FaterAnona: Czekaj Stop! Bo czegoś nie rozumiem. Znasz takie powiedzenie ''żyj i pozwól żyć innym''? Jeśli jest to jakaś totalnie obca laska z internetu jaki wiele to tym bardziej nie powinno cię obchodzić to co ona robi. Przestań się zachowywać jak #przegryw który ma problem z innymi #logikarozowychpaskow bo nie może znaleźć swojej. Jeśli masz córkę lub będziesz miał i zacznie to robić kiedyś to sorry twoja wina bo to między
  • Odpowiedz
Jeśli masz córkę lub będziesz miał i zacznie to robić kiedyś to sorry twoja wina bo to między innymi kwestia jej wychowania za którą ty ponosisz odpowiedzialność.


@Cztero4tomowy_: wina czyli to nie jest jednak takie fajne i spoko jak probujecie mi wmowic?
  • Odpowiedz