Wpis z mikrobloga

<badz postokomunistą
<bądź antyklerykałem
<udawaj chrzescijanina dla lajków w najważniejsze święta dla katolików
<na symbol katolików, ich wiary i ich boga wrzuć rzeczy sprzeczne z nauką tej religi
<promuj na ich symbolach antyklerykalizm

I potem zdziwienie dlaczego w tym kraju nie można prowadzić normalnego dialogu.

PS. Szkoda, że nie ma jajka stop biciu kobiet ze zdjeciem #biedron

#lewica #kosciol #neuropa #mem #glupota #sejm #polityka #idiotyzm #polska swieta #swieconka #wielkanoc
DonCNC - <badz postokomunistą 
<bądź antyklerykałem
<udawaj chrzescijanina dla lajk...

źródło: comment_1650133404pgGMgD3toMsT4k7tCk70uH.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: pisanka z skreslonym kosciolem to nie atak? Nie mówiąc o wykorzystywaniu symbolu danej religii do promowania rzeczy sprzecznej z jej nauką? Uzyc zydowskiego świecznika do czegos sprzecznego z torą i potem ciesz się wyrokiem o antysemityzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cotidiemorior no co jak co, ale przekreślony kościół to nie atak? (Uprzedzam, ani nie jestem katolem, ani pisowcem - a jednak dyskryminację nakierowane na jedno konkretne wyznanie jest widoczne, jeśli to tylko symbol sekularności to przekreślmy również np. gwiazdę Dawida/menorę, bo przecież nie ma różnicy nam chodzi tylko od odseparowanie religii od państwa?
  • Odpowiedz
@cotidiemorior czego nie ma? Żydów nie ma? To jakim cudem jest ich tyłu w polityce (m.in. gdula, Żukowska, zoidberg, morawiecki, sienkiewicz, Neumann itp. itd.)? Swoją drogą to, że są tak często wybierani świadczy tylko o tym, że lewica mimo usilnych prób zakłamania obrazu Polaków, nie jest tak naprawdę w stanie udowodnić masowego antysemityzmu (antysemici wybraliby sobie Żydów do rządzenia? xD)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DonCNC: chciałem tylko dodać, że pisanki to wymyśl który chescijanstwo zaadaptowało do swojej popkultury. A co do Biedronia to polecam niepowielac fejkow, bo człowiek tylko wychodzi na ignoranta :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DonCNC: Polecam chociażby odniesienie się do oświadczenia matki z 2019, gdzie po sprawie umozonej 20 lat wcześniej musiała się odnieść dlaczego oskarżyła wtedy syna. Czasem lepiej zamilczeć niż robić z siebie pośmiewisko :)
  • Odpowiedz
@celulozy: buhaha, no tak matka wkopie synka przed wyborami, zyciowym sukcesem, aby go.nie wybrali jak cała Polska zyła tą aferą. Jaki ty glupi jesteś i ppdatny na manipulacje. Nie ma co się dziwić, że Polacy od lat wybierają pis/po/psl/lewicę jak takie gamonie jak ty mają prawa obywatelskie.
  • Odpowiedz
@DonCNC: Pisanka, święconka znana od czasów pogańskich, znana doskonale przez pogańskich Słowian.
Tutaj akurat nie ma żadnych symboli religijnych no poza przekreślonym kościołem (ale on może oznaczać również nawiązanie do wzięcia pod but nas Słowian przez panów w sutannach), że życzą wesołych świąt to nic dziwnego w końcu wieki temu mieliśmy w podobnym czasie święta pogańskie, do tego każdy wierzy w co chce i życzyć wesołych świąt możesz każdemu nawet niewierzącemu.
  • Odpowiedz