Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie #!$%@? taka logika. Osoby trans rozpopczeły ten ruch, zostały zalegalizowane przez społeczeństwo długo przed gejami, a teraz taki debil śmie ich nazywać ,,baśniowymi stworami". Gdyby osoby trans postępowały tą logiką to już w latach 60 kiedy rozpowszechniono operację zmiany płci powinni byli nie walczyć o prawa gejów tylko odwrócić się plecami
#transfobia
Pobierz Konr - Strasznie mnie #!$%@? taka logika. Osoby trans rozpopczeły ten ruch, zostały z...
źródło: comment_1650133057EQVmTHGgmHHlL5uppWJSMG.jpg
  • 20
@NoJakNieJakTak: I skoro trans to według Ciebie ideologia to mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że to osoby trans rozpoczęly prawa o walkę osób LGBT i do dzisiaj w wielu miejscach na świecie pomagają gejom.
Więc jeśl urodziłbyś się w takim Iranie to mam nadzieję że nie byłbyś hipokrytą i nie korzystał z pomocy ,,baśniowych stworów" (trans jako jedyna legalna w Iranie część LGBT ukrywa pod groźbą śmierci homoseksualistów, a nawet
@Konr: Jakieś dane o osobach trans które "rozpoczęły ten ruch"? Tylko nie Martha P. Johnson i Sylvia Riviera, bo zabiję cię śmiechem.

@Kjedne: Lol, pierwsze ruchy LGB zaczęły się już w XIX w., z inicjatywy gejów i lesbijek.
Johnson nie rzuciła pierwsza kamieniem, sama mówiła o tym, że zamieszki trwały już kiedy się tam zjawiła i masz to napisane nawet w zalinkowanym przez siebie artykule na Wiki. Czytasz w ogóle
potwierdzam autentyczność, jednak jak sama nazwa wskazuje "Prywatne wiadomości" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NoJakNieJakTak:

ruch LGBT+ który zrzesza w zasadzie wszystkie osoby które są nieheteronormatywne.

To jest taj jak z taksiarzami. W latach 80tych i 90tych grupa zawodowa taksówkarzy była uważana za element o najbardziej wolnorynkowych poglądach. Taksiarz wiedział jak załatwić wiele rzeczy bez patrzenia się opresyjnego aparatu państwowego na ręce. Obecnie, mit taksówkarza wolnorynkowca przestał istnieć
Tylko nie Martha P. Johnson i Sylvia Riviera, bo zabiję cię śmiechem.


@SuperFancyFretka: oczywiście, że wyśmiejesz, bo wolisz przemilczeć STAR który w latach 70tych opowiadali się za prawami gejów i zbierali z ulic bezdomnych homoseksualistów. Bez organizacji takich jak STAR nie byłoby protestów i mobilizacji tej części społeczeństwa.

https://libguides.pratt.edu/star

także, transi mają takie same jak nie większe zasługi w początku ruchu lgbt. Późniejszy okres kiedy geje przejęli organizację to jest śmiech