Wpis z mikrobloga

@K_eM1: czym wcześniej nęciłeś? Kulki "na sztywno" czy z dłuższym połykiem? 1 czy dwie? a może półtora? pływające czy leżące? Długo czekałeś? xd Tak pytam bo rok temu kupiłem sobie zajebisty zestaw do gruntu ale przez cały rok ani razu nie usłyszałem tego mistycznego piiiiiii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nikita_Mazepin
Na pierwszym wypadzie pellet rinngers 2mm r2s. I pellet halibut w podajniku do metody.
Na drugim pellet 2mm 70% skretting, 15% aller aqua i 15% red halibut. Podajnik do metody i wpadły cztery jesiotry, jeden na halibuta i trzy na kwas masłowy.
Podajniki zhibo 40g i teraz testowałem większe podajniki ESP.
Przypony z jakich korzystam to Mikado method feeder z igłą i szczerze je polecam, nie są drogie a jeszcze nigdy
Jest jakaś różnica między tym co tu masz założone a koszyczkiem? Osobiście robiłem tak że albo miałem koszyczek albo ciężarek i wtedy dodatkowo zakładałem na haczyk kiełbaske PVA żeby sie na szybko jako zanęta rozpuściła.
@Nikita_Mazepin
W metodzie głównie chodzi o prezentacje przynęty która jest jest w centrum podajnika z towarem więc łatwiej rybie namierzyć wisienkę na torcie. Druga sprawa to klips na kołowrotku i rzucanie w to samo miejsce. Trzecia to regularne(3-5min) przerzucanie zestawu w celu budowania łowiska. A na koniec i tak trafisz słabą pogoda i nic nie złapiesz:D
Pobierz KeM1 - @NikitaMazepin 
W metodzie głównie chodzi o prezentacje przynęty która jest je...
źródło: comment_1650230426Y3HIUx96PBEUcv1E9yRBzl.jpg