Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Ktoś jeszcze chciał kupić Xboxa Series X za karty podarunkowe z Eneby (tak, że Xbox zamiast 2350 kosztował mniej niż 2 tys. zł.)? Pisałem z kilkom użytkownikami pod postem użytkownika XGPpl jednak ten niestety usunął swój wpis.
Dzwoniłem dzisiaj do supportu i powiedzieli, że na tę chwilę mają ok. 100 użytkowników z zamrożonymi ponad 2k zł. na koncie Microsoft i że w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej rozwiążą ten problem. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jestem dobrej myśli. Proszę użytkowników w podobnej sytuacji co ja o relacjonowanie swoich zmagań w zdobyciu konsoli. Piszcie pod tym wpisem, to Was zawołam jeśli się dowiem czegoś nowego. Z drugiej strony jeżeli macie jakieś dokładniejsze info, niż ja, kiedy sprawa ruszy dalej to proszę o informację pod tym wpisem.
#xbox #microsoft
  • 22
  • Odpowiedz
@Ptysiek27: Nie. Dzwoniłem do nich z ciekawości 5 maja i powiedzieli, że nie rozwiązali tego problemu. Jak powiedziałem, że czekam już 3 tygodnie to odpowiedział, że niektórzy już czekają 2 miesiące xD
Może niedługo wróci do sklepu z ceną np. 2800, tak by każdy kto chciał kupić taniej koniec końców i tak zapłacił swoje :D
Jak się sprawa nie rozwiąże do końca maja to spróbuję kupić za te pieniądze Xboxa Series
  • Odpowiedz